Головна
Шоу-біз
Кіно
17:39, 27 Травня
Информатор UA

Интро

Останніми днями травня в Україні відбудеться прем'єра документального фільму "П'ять фіналів". Ця картина як погляд зсередини на підготовку Збірної України з футболу до ЧС-2022 вже під керівництвом тренера Олександра Петракова. Про це повідомляє Інформатор. Прем'єра фільму П'ять фіналів мала відбутися у березні цього року, напередодні матчу півфіналу кваліфікаційного плей-офф із Шотландією. Станом на ранок 24 лютого фільм був готовий на 75%, але монтажна база і весь матеріал опинилися в одній із найгарячіших точок перших днів війни. Команді вдалося завершити роботу над фільмом уже фактично у бомбосховищах, у різних куточках України. Фільм став логічним продовженням першої документальної стрічки Особлива атмосфера, створеної командою перед . Торішня картина отримала схвальні відгуки глядачів та потрапила в офіційний вибір міжнародних кіно документальних премій. За словами режисера фільму Павла Черепина, фанати гри зможуть потрапити за лаштунки життя Збірної України з футболу, побачити тренування, зокрема , тактику, установки, розчарування та радість команди. Сценаристи фільму також розповіли про те, як гартувався характер збірної, новий тренер надихнув гравців, а вони своєю чергою повірили та підтримали Петракова. "Непереможний український характер вже є брендом для всього цивілізованого світу. Характер футбольної збірної має таку ж ДНК. Тому є всі шанси на перемогу в матчі із Шотландією", - упевнений Черепин. Подивитися фільм можна на телеканалах Футбол, НЛО TV, платформі oll.tv та на діджитал майданчиках телеканалів Футбол. Бекстейдж та інші матеріали з'являтимуться на Youtube-каналі Fantastic Football. На YouTube фільм з'явиться тут. Нагадаємо, український фільм отримав дві нагороди на фестивалі GoEast у Німеччині. Крім того, французький режисер Хазанавічус підтримав Україну та змінив назву свого фільму. Також Інформаторписав, що сценарист Карткового будиночказніме документальний фільм про звірства російських окупантів у Бучі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

З вірою у перемогу: вийшов фільм про боротьбу Збірної України з футболу у відборі до ЧС-2022

Читать на русском
З вірою у перемогу: вийшов фільм про боротьбу Збірної України з футболу у відборі до ЧС-2022

Творці картини монтували фільм у бомбосховищі, щоби підтримати бойовий дух усіх українців

Останніми днями травня в Україні відбудеться прем'єра документального фільму "П'ять фіналів". Ця картина – як погляд зсередини на підготовку Збірної України з футболу до ЧС-2022 вже під керівництвом тренера Олександра Петракова.

Про це повідомляє Інформатор.

Прем'єра фільму «П'ять фіналів» мала відбутися у березні цього року, напередодні матчу півфіналу кваліфікаційного плей-офф із Шотландією. Станом на ранок 24 лютого фільм був готовий на 75%, але монтажна база і весь матеріал опинилися в одній із найгарячіших точок перших днів війни. Команді вдалося завершити роботу над фільмом уже фактично у бомбосховищах, у різних куточках України.

Фільм став логічним продовженням першої документальної стрічки – «Особлива атмосфера», створеної командою перед «Євро-2021». Торішня картина отримала схвальні відгуки глядачів та потрапила в офіційний вибір міжнародних кіно документальних премій.

За словами режисера фільму Павла Черепина, фанати гри зможуть потрапити за лаштунки життя Збірної України з футболу, побачити тренування, зокрема «секретні», тактику, установки, розчарування та радість команди. Сценаристи фільму також розповіли про те, як гартувався характер збірної, новий тренер надихнув гравців, а вони своєю чергою повірили та підтримали Петракова.

"Непереможний український характер вже є брендом для всього цивілізованого світу. Характер футбольної збірної має таку ж ДНК. Тому є всі шанси на перемогу в матчі із Шотландією", - упевнений Черепин.

Подивитися фільм можна на телеканалах Футбол, НЛО TV, платформі oll.tv та на діджитал майданчиках телеканалів Футбол. Бекстейдж та інші матеріали з'являтимуться на Youtube-каналі Fantastic Football. На YouTube фільм з'явиться тут.

 

Нагадаємо, український фільм «Терикони» отримав дві нагороди на фестивалі GoEast у Німеччині. Крім того, французький режисер Хазанавічус підтримав Україну та змінив назву свого фільму.

Також Інформатор писав, що сценарист «Карткового будиночка» зніме документальний фільм про звірства російських окупантів у Бучі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.