Головна
Бізнес
Нерухомість
19:36, 14 Липня
Информатор UA

Интро

З початку року ціна квадратного метра на вторинному ринку нерухомості в Україні зросла на 8%. Водночас на первинному ринку зростання становить 11%. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресреліз "OLX.Нерухомість". Так, у січні середні ціни на вторинному ринку України були на рівні 17,6 тисячі грн/м², а в липні вже 19,1 тисячі грн/м². Ціна квадратного метра в новобудові зараз становитиме 25,5 тисяч грн/м², що на 2,5 тисячі грн більше, ніж на початку року до великої війни. На фінальну ціну квартири впливають різні фактори: локація, інфраструктура, поверх, планування, оздоблення та інше. У мебльованому будинку на вторинному ринку середня ціна квадратного метра становить 24,3 тисячі грн, у новобудові доведеться викласти майже вдвічі більше – 44,8 тисячі грн. Найнижча середня ціна квадратного метра станом на липень у новобудовах Івано-Франківської області – 17,8 тисячі гривень. Серед областей із доступними цінами також Хмельницька (18,8 тисячі грн/м²) та Сумська (19,6 тисячі грн/м²). Найвищі ціни у Київській (30,5 тисяч грн/м²), Львівській (33,6 тисячі грн/м²) та Дніпропетровській (33,6 тисячі грн/м²) областях. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

З початком війни ціни на нерухомість в Україні зросли на 8-11% - OLX

Читать на русском

Найнижча середня ціна квадратного метра станом на липень у новобудовах Івано-Франківської області

Читать на русском
З початком війни ціни на нерухомість в Україні зросли на 8-11% - OLX

Найнижча середня ціна квадратного метра станом на липень у новобудовах Івано-Франківської області

З початку року ціна квадратного метра на вторинному ринку нерухомості в Україні зросла на 8%. Водночас на первинному ринку зростання становить 11%.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресреліз "OLX.Нерухомість".

Так, у січні середні ціни на вторинному ринку України були на рівні 17,6 тисячі грн/м², а в липні вже 19,1 тисячі грн/м².

Ціна квадратного метра в новобудові зараз становитиме 25,5 тисяч грн/м², що на 2,5 тисячі грн більше, ніж на початку року до великої війни.

На фінальну ціну квартири впливають різні фактори: локація, інфраструктура, поверх, планування, оздоблення та інше. У мебльованому будинку на вторинному ринку середня ціна квадратного метра становить 24,3 тисячі грн, у новобудові доведеться викласти майже вдвічі більше – 44,8 тисячі грн.

Найнижча середня ціна квадратного метра станом на липень у новобудовах Івано-Франківської області – 17,8 тисячі гривень. Серед областей із доступними цінами також Хмельницька (18,8 тисячі грн/м²) та Сумська (19,6 тисячі грн/м²).

Найвищі ціни у Київській (30,5 тисяч грн/м²), Львівській (33,6 тисячі грн/м²) та Дніпропетровській (33,6 тисячі грн/м²) областях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.