У кожного бувають моменти, коли ніби все добре, але всередині все одно звучить питання “чому?”. Це не драма, це просто історія життя. Ми всі ставимо собі питання, на які немає правильних відповідей.
Якщо не можете самостійно дістатися місць зборів – повідомте про своє місцезнаходження
У середу, 27 квітня, евакуаційні автобуси спробують, як і на день раніше, вивезти людей з Луганської області, де це можливо.
Про це повідомив голова Луганської ОВ Сергій Гайдай, – передає Інформатор.
Так, евакуювати людей планують з Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Попасної, Гірського. А також з сіл та селищ цих громад, куди ще є проїзд.
"Евакуюйтеся швидше: не бійтеся змінити життя. Зараз будь-яка спроба змін – на краще. Практично кожному з мешканців області вже нема чого втрачати. А в інших регіонах України, куди вас відвезуть безкоштовно, знайдуть дах над головою. Але головне – там безпечно. Функціонує інфраструктура , відкриті магазини, йде навчання у школах, є потреба в нових працівниках.Слід тільки прийняти рішення - жити не під кулями та градами.Евакуюємо кожного, хто побажав.Якщо не можете самостійно дістатися місць зборів -повідомте про своє місцезнаходження.Вам допоможуть. Автобуси вже вирушили", – заявив Гайдай.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.