"Подивіться, що сталося зараз, менш ніж за 100 днів ця нова адміністрація завдала стільки шкоди і стільки руйнувань, що перехоплює дух"
«В той день» - це ностальгія, голос покоління, яке пам’ятає світ без війни, коли дитинство було сповнене сміху, двори — друзями, а головними переживання були ігри до темноти і щоб мама якнайпізніше покликала додому, або ж вибір рингтону чи касети на програвачі.
Літак прибуде до української столиці протягом 24-х годин
З Кабулу вилетів літак на борті якого знаходиться близько 100 громадян. Українські дипломати та представники інших країн провели успішні переговори щодо евакуації.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України.
У переговорах брали участь дипломати України, Ісламської Республіки Пакистан, Турецької Республіки, Держави Катар та Афганістану. Сьогодні з аеропорту Кабулу вилетів рейс на борті якого знаходиться 100 громадян. Літак прибуде до Києва протягом 24 годин.
«Україна показала свою рішучість у питанні допомоги власним громадянам за кордоном, а також простягнула руку допомоги громадянам інших країн, які її потребували», - заявили в управлінні.
Раніше Інформатор писав, що в Афганістані залишаються 159 українців, які чекають евакуації .
Крім того, українські військові евакуювали перекладачів з Кабулу після невдалих спроб Канади і США.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .