Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
11:20, 11 Листопада
Информатор UA

Интро

YouTube вирішив підвищити приватність користувачів платформи шляхом приховування кількості дизлайків під кожним роликом.  Про це представники відеохостингу повідомили у новому відео, – передає Інформатор . "Ховати" кількість позначок "Не подобається" YouTube почав ще вчора, 10 листопада. За даними авторів такого рішення, ставити дизлайки можна буде й надалі, але їхню кількість зможе побачити лише автор ролика. Звичайно, ваші дизлайки і надалі впливатимуть на складання рекомендацій.  Своє рішення команда YouTube обґрунтувала тим, що дизлайки часто використовуються для цілеспрямованих атак на користувачів. При цьому деякі експерименти (для деяких користувачів на якийсь час вже приховували кількість дизлайків) показують, що позначки «Не подобається» практично не впливають на кількість переглядів.      Іронічно, але досить швидко користувачі YouTube задизлайкали відео про приховування дизлайків. На момент написання матеріалу під відео 6,8 тисяч лайків проти 19 тисяч дизлайків. У коментарях критики також чимало. Крім цього, команду YouTube взагалі запідозрили у використанні ботів для накрутки позитивних коментарів. Різними мовами помітили подяки за інформацію у дуже схожих формулюваннях. Щоправда, їх не так багато, щоб повноцінно звинувачувати відеохостинг у таких накрутках.    Нагадаємо, що NVIDIA анонсувала платформу для створення віртуальних аватарів зі штучним інтелектом . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .  

YouTube більше не показуватиме кількість дизлайків під відео

Читать на русском

Користувачі вже задізлайкали відео про вимкнення показу дизлайків

Читать на русском
YouTube більше не показуватиме кількість дизлайків під відео

Користувачі вже задізлайкали відео про вимкнення показу дизлайків

YouTube вирішив підвищити приватність користувачів платформи шляхом приховування кількості дизлайків під кожним роликом. 

Про це представники відеохостингу повідомили у новому відео, – передає Інформатор .

"Ховати" кількість позначок "Не подобається" YouTube почав ще вчора, 10 листопада. За даними авторів такого рішення, ставити дизлайки можна буде й надалі, але їхню кількість зможе побачити лише автор ролика. Звичайно, ваші дизлайки і надалі впливатимуть на складання рекомендацій. 

Своє рішення команда YouTube обґрунтувала тим, що дизлайки часто використовуються для цілеспрямованих атак на користувачів. При цьому деякі експерименти (для деяких користувачів на якийсь час вже приховували кількість дизлайків) показують, що позначки «Не подобається» практично не впливають на кількість переглядів. 

 

 

Іронічно, але досить швидко користувачі YouTube задизлайкали відео про приховування дизлайків. На момент написання матеріалу під відео 6,8 тисяч лайків проти 19 тисяч дизлайків. У коментарях критики також чимало.

Крім цього, команду YouTube взагалі запідозрили у використанні ботів для накрутки позитивних коментарів. Різними мовами помітили подяки за інформацію у дуже схожих формулюваннях. Щоправда, їх не так багато, щоб повноцінно звинувачувати відеохостинг у таких накрутках. 

 

Нагадаємо, що NVIDIA анонсувала платформу для створення віртуальних аватарів зі штучним інтелектом .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.