Головна
Україна
Політика
18:30, 31 Травня
Информатор UA

Интро

Європейський Союз до кінця 2022 року скоротить постачання російської нафти на 92% у рамках енергетичного ембарго за війну росії проти України. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон, повідомляє Інформатор з посиланням на TF1. Так, Євросоюзу вдалося погодити шостий пакет санкцій проти росії, до якого потрапили понад 80 фізичних осіб, три телеканали та "Сбербанк". Макрон привітав ембарго на нафту, яке "до кінця 2022 року на 92%" скоротить постачання. За його словами, це "дуже структурне" рішення, яке докорінно змінить європейську економіку. Нагадаємо, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн заявила, що прийняте рішення дозволить фактично скоротити близько 90% імпорту нафти з росії до ЄС до кінця року. Зазначимо, Великобританія запровадила санкції проти російських авіакомпаній. Крім того, криптобіржа Binance заблокувала гаманці падчерки Лаврова та доньки Пєскова. Також Інформатор писав, що Японія представила новий список санкцій проти рф. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Євросоюз скоротить постачання російської нафти на 92% до кінця року - Макрон

Читать на русском

Це рішення докорінно змінить європейську економіку

Читать на русском
Євросоюз скоротить постачання російської нафти на 92% до кінця року - Макрон

Це рішення докорінно змінить європейську економіку

Європейський Союз до кінця 2022 року скоротить постачання російської нафти на 92% у рамках енергетичного ембарго за війну росії проти України.

Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон, повідомляє Інформатор з посиланням на TF1.

Так, Євросоюзу вдалося погодити шостий пакет санкцій проти росії, до якого потрапили понад 80 фізичних осіб, три телеканали та "Сбербанк".

Макрон привітав ембарго на нафту, яке "до кінця 2022 року на 92%" скоротить постачання. За його словами, це "дуже структурне" рішення, яке докорінно змінить європейську економіку.

Нагадаємо, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн заявила, що прийняте рішення дозволить фактично скоротити близько 90% імпорту нафти з росії до ЄС до кінця року.

Зазначимо, Великобританія запровадила санкції проти російських авіакомпаній.

Крім того, криптобіржа Binance заблокувала гаманці падчерки Лаврова та доньки Пєскова.

Також Інформатор писав, що Японія представила новий список санкцій проти рф.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.