“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Санкції продовжили ще на півроку
Європейський союз продовжив термін дії санкцій проти Російської Федерації за порушення територіальної цілісності України. Санкції продовжили ще на шість місяців.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт європейської Ради .
Сьогодні ЄС продовжив санкції проти осіб, які відповідальні за підрив або загрозу територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України. Санкції продовжили ще на шість місяців - до 15 вересня 2021 року.
Санкції передбачають обмеження на поїздки і заморожування активів, їх як і раніше застосували до 177 фізичних та 48 юридичних осіб.
Також до 31 липня 2021 року дійсні санкції проти економічних секторів Росії, а до 23 червня 2021 року діятимуть санкції за окупацію Криму.
Нагадаємо, Європейський союз продовжив на шість місяців індивідуальні санкції проти екс-президента України Віктора Януковича .
Також Інформатор писав, що ЄС запровадив санкції проти Росії через ситуацію з опозиціонером Олексієм Навальним.Санкції запровадили проти окремих російських посадових осіб.