Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
ЄБРР доможе у відновленні та модернізації гідроелектростанцій
Європейський банк реконструкції та розвитку виділить Україні 600 мільйонів євро на енергетику. Це станеться вже у поточному році.
Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram. Відомо, що вже підписали перші меморандуми.
Зокрема, документи підписали між Євробанком та Укргідроенерго", "Укренерго" і "Нафтогазом". Це відбулося у середу, 21 червня.
“Посилюємо газовий сектор України. Меморандум ЄБРР із "Нафтогазом" передбачає три головні напрямки співпраці”, – зазначив Шмигаль.
За його даними, серед них:
Прем’єр також розповів, що ЄБРР доможе у відновленні та модернізації гідроелектростанцій. Також нададуть допомогу у посиленні їх надійності та ефективності.
“Після звільнення території Каховського водосховища плануємо розробку дорожньої карти реконструкції ГЕС”, – додав він.
Крім того, банк підтримає “Укренерго” з метою надати компанії ресурси для покриття критичних витрат. Зокрема, надасть ресурси із забезпечення стабільної та безперебійної передачі й диспетчеризації електроенергії.
“Для Уряду важливо якнайшвидше здійснити комплекс заходів із відновлення, щоб максимально убезпечити електроенергетичну інфраструктуру”, – підсумував Шмигаль.
Співпраця ЄБРР з Україною
Співпраця Банку з Україною є однією з цілей Стратегічного плану діяльності БРРЄ на 2023-2027 роки. Ключові напрями співробітництва фокусуватимуться на забезпеченні першочергових потреб України у сфері охорони здоров’я та проведенні державної житлової політики, у тому числі забезпеченні житлом громадян України.
Нагадаємо, що за результатами першого дня Конференції з відбудови України, яка проходить у Лондоні 21-22 червня, стало відомо, що Євросоюз покриє майже половину усіх фінансових потреб України до 2027 року, США нададуть фінансову допомогу на ремонт енергетичної системи, а Латвія передасть увесь свій флот вертольотів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.