Головна
Шоу-біз
Музика
14:49, 23 Листопада
Информатор UA

Интро

У травні 2022 року в Італії відбудеться конкурс пісні . Вже на початку наступного року Україна обере артиста, який представить країну на конкурсі. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на українську сторінку конкурсного відбору. Поки невідомо, хто з українських артистів візьме участь у нацвідборі на , але деякі з музикантів виявили бажання представляти Україну на конкурсі. Серед них WELLBOY, ZELENOOKA, ROXOLANA і Michael Soul. WELLBOY Антон Вельбой, сценічний псевдонім Wellboy український співак, композитор, автор пісень, учасник шоу Він народився 9 червня 2000 року, у селі Грунь, Сумська область. З продюсером Юрієм Бардашем зняв кліп . Через два тижні після прем'єри пісня увійшла до топ-20 пісень українського Apple Music, посіла 8-ме місце у загальноукраїнському чарті, а відеокліп зібрав понад 11 млн переглядів на YouTube. ZELENOOKA Анастасія Мацуцька, естрадний псевдонім ZELENOOKA. Учасниця шоу Голос країни та співачка. Вона поєднує електронну музику та етнічні мелодії. Випустила кліп Ой, говорила мені мамо, Гордий Промінь та інші. ROXOLANA Сольний проєкт української співачки Роксолани Сироти. Влітку 2021 року на всіх музичних платформах відбулася прем'єра пісні . Композиція стала яскравим дебютом виконавиці та початком великого арт-проєкту Ukraine Is до 30-річчя Незалежності, що поєднує сучасну музику та українську поезію. Michael Soul Михайло Сосунов виступає під псевдонімом Michael Soul. Артисту 24 роки. Він народився у Бресті, Білорусь. Брав участь у телепроєктах X-Фактор Революція, Хочу до Меладзе, Ліга сміху, Голос країни. 2016 року у складі дуету The Em Михайло Сосунов став фіналістом білоруського відбору на . Їздив бек-вокалістом на до Києва з Naviband. Нагадаємо, українська режисерка зняла кліп для реперів Тhe Weeknd та Post Malone. Крім того, переможці Maneskin приїдуть до України з концертом. Також Інформатор писав, де і коли відбудеться Євробачення 2022. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Євробачення-2022: які артисти хочуть представляти Україну

Читать на русском

Майбутній 66-й конкурс пісні «Євробачення» відбудеться у Турині, Італія

Читать на русском
Євробачення-2022: які артисти хочуть представляти Україну

Майбутній 66-й конкурс пісні «Євробачення» відбудеться у Турині, Італія

У травні 2022 року в Італії відбудеться конкурс пісні «Євробачення». Вже на початку наступного року Україна обере артиста, який представить країну на конкурсі.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на українську сторінку конкурсного відбору.

Поки невідомо, хто з українських артистів візьме участь у нацвідборі на «Євробачення-2022», але деякі з музикантів виявили бажання представляти Україну на конкурсі. Серед них — WELLBOY, ZELENOOKA, ROXOLANA і Michael Soul.

WELLBOY

Антон Вельбой, сценічний псевдонім Wellboy — український співак, композитор, автор пісень, учасник шоу «X-Фактор» Він народився 9 червня 2000 року, у селі Грунь, Сумська область. З продюсером Юрієм Бардашем зняв кліп «Гуси». Через два тижні після прем'єри пісня увійшла до топ-20 пісень українського Apple Music, посіла 8-ме місце у загальноукраїнському чарті, а відеокліп зібрав понад 11 млн переглядів на YouTube.

 

ZELENOOKA

Анастасія Мацуцька, естрадний псевдонім ZELENOOKA. Учасниця шоу «Голос країни» та співачка. Вона поєднує електронну музику та етнічні мелодії. Випустила кліп «Ой, говорила мені мамо», «Гордий Промінь» та інші.

 

ROXOLANA

Сольний проєкт української співачки Роксолани Сироти. Влітку 2021 року на всіх музичних платформах відбулася прем'єра пісні «Очима». Композиція стала яскравим дебютом виконавиці та початком великого арт-проєкту Ukraine Is до 30-річчя Незалежності, що поєднує сучасну музику та українську поезію.

 

Michael Soul

Михайло Сосунов виступає під псевдонімом Michael Soul. Артисту 24 роки. Він народився у Бресті, Білорусь. Брав участь у телепроєктах «X-Фактор Революція», «Хочу до Меладзе», «Ліга сміху», «Голос країни». 2016 року у складі дуету The Em Михайло Сосунов став фіналістом білоруського відбору на «Євробачення». Їздив бек-вокалістом на «Євробачення» до Києва з Naviband.

 

Нагадаємо, українська режисерка зняла кліп для реперів Тhe Weeknd та Post Malone.

Крім того, переможці «Євробачення» Maneskin приїдуть до України з концертом.

Також Інформатор писав, де і коли відбудеться «Євробачення 2022».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.