"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Йдеться про ліцензування, підвищення фінансової прозорості та запобігання подвійного оподаткування
Європейський Союз 16 травня схвалив перший у світі всеосяжний набір правил для регулювання криптоактивів. Очікується, що цю ініциативу підтримають США та Великобританія. Про це пише Reuters.
На зустрічі міністрів фінансів ЄС в Брюсселі були схвалені правила, розроблені спільно з Європейським парламентом, який схвалив їх у квітні. Регулювання ринку криптовалют стало більш актуальним для регуляторів після краху криптовалютної біржі FTX.
"Останні події підтвердили нагальну необхідність запровадження правил, які краще захистять європейців, що інвестували в ці активи, та запобігатимуть зловживанню криптоіндустрією з метою відмивання грошей та фінансування тероризму", – сказала Елізабет Свантессон, міністр фінансів Швеції, яка головує в ЄС.
Нові правила вимагають, щоб фірми, які хочуть випускати, продавати та захищати криптоактиви, токенізовані активи та стейблкоїни у ЄС, мають отримати ліцензію.
Міністри зробили кроки у боротьбі з ухиленням від сплати податків та використанням криптоактивів для відмивання грошей, спростивши відстеження транзакцій. Вони погодилися з вимогою, щоб із січня 2026 року постачальники послуг отримували імена відправників та одержувачів у криптоактивах незалежно від суми переказу.
Також було досягнуто угоди про внесення поправок до правил про те, як країни-члени співпрацюють одна з одною в галузі оподаткування для покриття операцій з крипто-активами, та про обмін інформацією про попередні податкові рішення для найбагатших людей.
Великобританія намітила поетапний підхід, починаючи зі стейблкоїнів і пізніше розширюючи його до незабезпечених криптоактивів, але чіткого графіка немає.
Сполучені Штати зосередили увагу на використанні існуючих правил щодо цінних паперів для примусових дій у цьому секторі, поки вони вирішують, чи слід вводити спеціальні нові правила і хто їх застосовуватиме. Хестер Пірс, один із уповноважених американського регулятора деривативів CFTC, заявила минулого тижня, що низка федеральних і державних органів влади намагаються з'ясувати, яку наглядову роль вони можуть грати в крипто-секторі.
Раніше Інформатор повідомляв, що німецька компанія Unstoppable Finance планує створити перший у Європі банк для надання криптовалютних послуг. Він стане повноцінним банком з багатьма банківськими та фінансовими послугами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.