Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Йдеться про ліцензування, підвищення фінансової прозорості та запобігання подвійного оподаткування
Європейський Союз 16 травня схвалив перший у світі всеосяжний набір правил для регулювання криптоактивів. Очікується, що цю ініциативу підтримають США та Великобританія. Про це пише Reuters.
На зустрічі міністрів фінансів ЄС в Брюсселі були схвалені правила, розроблені спільно з Європейським парламентом, який схвалив їх у квітні. Регулювання ринку криптовалют стало більш актуальним для регуляторів після краху криптовалютної біржі FTX.
"Останні події підтвердили нагальну необхідність запровадження правил, які краще захистять європейців, що інвестували в ці активи, та запобігатимуть зловживанню криптоіндустрією з метою відмивання грошей та фінансування тероризму", – сказала Елізабет Свантессон, міністр фінансів Швеції, яка головує в ЄС.
Нові правила вимагають, щоб фірми, які хочуть випускати, продавати та захищати криптоактиви, токенізовані активи та стейблкоїни у ЄС, мають отримати ліцензію.
Міністри зробили кроки у боротьбі з ухиленням від сплати податків та використанням криптоактивів для відмивання грошей, спростивши відстеження транзакцій. Вони погодилися з вимогою, щоб із січня 2026 року постачальники послуг отримували імена відправників та одержувачів у криптоактивах незалежно від суми переказу.
Також було досягнуто угоди про внесення поправок до правил про те, як країни-члени співпрацюють одна з одною в галузі оподаткування для покриття операцій з крипто-активами, та про обмін інформацією про попередні податкові рішення для найбагатших людей.
Великобританія намітила поетапний підхід, починаючи зі стейблкоїнів і пізніше розширюючи його до незабезпечених криптоактивів, але чіткого графіка немає.
Сполучені Штати зосередили увагу на використанні існуючих правил щодо цінних паперів для примусових дій у цьому секторі, поки вони вирішують, чи слід вводити спеціальні нові правила і хто їх застосовуватиме. Хестер Пірс, один із уповноважених американського регулятора деривативів CFTC, заявила минулого тижня, що низка федеральних і державних органів влади намагаються з'ясувати, яку наглядову роль вони можуть грати в крипто-секторі.
Раніше Інформатор повідомляв, що німецька компанія Unstoppable Finance планує створити перший у Європі банк для надання криптовалютних послуг. Він стане повноцінним банком з багатьма банківськими та фінансовими послугами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.