Головна
Україна
Політика
23:55, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Європейський Союз запровадив нові санкції проти колишнього президента-втікача Віктора Януковича та його сина Олександра.Вони набирають чинності негайно. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-реліз Ради ЄС. Причиною рішення стала підривна діяльність Януковича-старшого проти суверенітету України. Янукович-молодший потрапив під санкції за ведення бізнесу із терористами "ЛДНР". "Рада ЄС у відповідь на триваючу необґрунтовану і неспровоковану військову агресію росії проти України ухвалила рішення ввести санкції проти експрезидента України Віктора Федоровича Януковича і його сина Олександра", - йдеться в прес-релізі. Рішення опубліковано в офіційному журналі, отже, санкції набирають сили негайно. Вони передбачають заборону на в'їзд до ЄС та заморожування активів на території ЄС. Також у Євросоюзі засудили російську агресію проти України. Брюссель закликає рф негайно вивести свої війська та техніку з чужої території, припинити обстрілювати цивільну інфраструктуру, дотримуватися прав військовополонених та забезпечити умови для повернення в Україну вивезених до рф дітей. "Росія, Білорусь та всі винні у скоєнні воєнних та інших тяжких злочинах будуть притягнуті до відповідальності за свої дії відповідно до міжнародного права", - йдеться у документі. Нагадаємо, раніше колишньому очільнику МЗС та міністру юстиції часів Януковича повідомили про підозру у державній зраді у зв'язку з погодженням "Харківських угод". Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

ЄС запровадив нові санкції проти Януковича та його сина

Читать на русском
ЄС запровадив нові санкції проти Януковича та його сина

Вони набирають чинності негайно

Європейський Союз запровадив нові санкції проти колишнього президента-втікача Віктора Януковича та його сина Олександра. Вони набирають чинності негайно. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-реліз Ради ЄС

Причиною рішення стала підривна діяльність Януковича-старшого проти суверенітету України. Янукович-молодший потрапив під санкції за ведення бізнесу із терористами "ЛДНР".

"Рада ЄС у відповідь на триваючу необґрунтовану і неспровоковану військову агресію росії проти України ухвалила рішення ввести санкції проти експрезидента України Віктора Федоровича Януковича і його сина Олександра", - йдеться в прес-релізі.

Рішення опубліковано в офіційному журналі, отже, санкції набирають сили негайно. Вони передбачають заборону на в'їзд до ЄС та заморожування активів на території ЄС

Також у Євросоюзі засудили російську агресію проти України. Брюссель закликає рф негайно вивести свої війська та техніку з чужої території, припинити обстрілювати цивільну інфраструктуру, дотримуватися прав військовополонених та забезпечити умови для повернення в Україну вивезених до рф дітей.

"Росія, Білорусь та всі винні у скоєнні воєнних та інших тяжких злочинах будуть притягнуті до відповідальності за свої дії відповідно до міжнародного права", - йдеться у документі.

Нагадаємо, раніше колишньому очільнику МЗС та міністру юстиції часів Януковича повідомили про підозру у державній зраді у зв'язку з погодженням "Харківських угод". 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.