За словами нардепа, офіс Андрія Єрмака розташований дуже недалеко від того місця, де проходили протести за НАБУ і САП влітку
Колишній керівник ОП Андрій Єрмак відкрив свій офіс у Києві - ймовірно, для адвокатської діяльності. І там, за словами народного депутата з фракції "Євросолідарність" Олексія Гончаренка, встановили велику кількість камер. Ба більше, перед будівлею помітили велику кількість елітних автомобілів та людей у костюмах.
Про це нардеп нардеп написав у Telegram. За даними його джерел, офіс Єрмака знаходиться у центрі столиці.
Гончаренко заявив, що камери у будівлі, де знаходиться офіс Єрмака, почали встановлювати ще за кілька тижнів до того, як самого Єрмака там помітили. Ба більше, за його словами, останнім часом там можна побачити багато елітних автівок і людей в костюмах. Але про кого саме йдеться - невідомо.
"Ну і знаходиться офіс як раз дуже недалеко від того місця, де проходили протести за НАБУ і САП влітку [площа Івана Франка]. Символічно", - додав нардеп.
Колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак так і не долучився до лав Збройних Сил України. Нині він проживає у Києві і веде здебільшого закритий спосіб життя. Втім, експосадовець щодня тренується у спортзалі на державній території і постійно перебуває під посиленою охороною.
Журналісти зафіксували кортеж Єрмака у центрі столиці - йдеться про броньований Mercedes із двома авто супроводу та охороною. Знімальна група зафіксувала, як колишній начальник Банкової приїжджає до будинку неподалік ОП, куди згодом прибув посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук. Охоронець, який супроводжував дипломата, пізніше поклав подарунок до автомобіля Єрмака - це свідчить про непублічну зустріч колишнього голови ОП із чинним послом.
Ба більше, журналісти встановили, що ввечері 30 січня Єрмак приїздив до житлового комплексу, де мешкає секретар РНБО Рустем Умєров. Там він перебував близько трьох годин.
У січні Єрмак відновив адвокатську діяльність. Також він активно оскаржує дії НАБУ та САП, вчинені щодо нього.