Єлизавета Мерешко завоювала ще одну медаль на Паралімпіаді-2020

Це вже дев'ята медаль України на Паралімпіаді-2020

Єлизавета Мерешко завоювала ще одну медаль на Паралімпіаді-2020. Вона отримала "срібло" на дистанції 200 метрів комплексом.

Про це повідомляє Інформатор .

Українська плавчиня Єлизавета Мерешко виграла срібну медаль на дистанції 200 у метрів комплексом в класі SМ 6. Українка фінішувала з результатом 2: 58.04 хвилини.

До слова, перше місце зайняла британка Мейсі Саммерз-Ньютон (2: 56.68 хвилини), а третє - німкеня Верена Шотт (2: 59.09 хвилини).

Нагадаємо, Паралімпійські ігри в Токіо: українські спортсмени в перший день змагань завоювали 8 медалей .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут