Головна
Україна
Події
20:36, 3 Грудень
Информатор UA

Интро

В Україні повністю перевірили декларацію голови Служби безпеки України Івана Баканова. У довідці результатів перевірки звертається увага на окремі незначні неточності у декларації. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на висновок Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Іван Баканов – український державний діяч. Голова Служби безпеки України від 29 серпня 2019 року. Входить до складу РНБО із 28 травня 2019 року. Голова партії «Слуга народу» з 2 грудня 2017 року по 27 травня 2019 року. Щодо розслідування Pandora Papers про те, що Баканов володів компанією Davegra Limited, агентство зазначає, що від 05.05.2019 акції компанії в кількості 2 000 шт., номінальною вартістю 1 EUR було відчужено. Баканов зазначив, що автомобіль дружини Volkswagen Touareg 2012 року випуску коштує понад 475 тисяч, однак у єдиному держреєстрі транспортних засобів вартість машини становить 396,3 тис. Глава СБУ пояснив, що вказав фактично сплачену суму, але документами це не підтвердив. Проте недостовірні відомості відрізняються від достовірних майже на 80 тисяч, що не перевищує 100 прожиткових мінімумів, тож відповідальності за це немає. Глава СБУ не вказав свій банківський рахунок у Приватбанку. Баканов зазначив у декларації, що на банківському рахунку її дружини були кошти у розмірі 103 грн, 304 грн і 28 грн. Станом на 31 грудня 2020 року загальна сума коштів склала 27,77 грн, а згідно із законом такий тип рахунків зазначати не потрібно. У висновку перевірки декларації йдеться, що відомство не знайшло ознак незаконного збагачення, необґрунтованості активів та конфлікту інтересів, а точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманим із джерел. З повним звітом можна ознайомитись за посиланням. Нагадаємо, в Україні перевірили декларацію Зеленського. Крім того, у нардепа Куницького та судді КСУ Касмініна знайшли порушення у деклараціях на мільйони гривень. Також Інформатор писав, чим володіє голова СБУ Іван Баканов. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Є розбіжності: в Україні перевірили декларацію голови СБУ Баканова

Читать на русском

За перевірку декларації Баканова НАЗК узялося саме після офшорного скандалу Pandora Papers

Читать на русском
Є розбіжності: в Україні перевірили декларацію голови СБУ Баканова

За перевірку декларації Баканова НАЗК узялося саме після офшорного скандалу Pandora Papers

В Україні повністю перевірили декларацію голови Служби безпеки України Івана Баканова. У довідці результатів перевірки звертається увага на окремі незначні неточності у декларації.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на висновок Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Іван Баканов – український державний діяч. Голова Служби безпеки України від 29 серпня 2019 року. Входить до складу РНБО із 28 травня 2019 року. Голова партії «Слуга народу» з 2 грудня 2017 року по 27 травня 2019 року. Щодо розслідування Pandora Papers про те, що Баканов володів компанією Davegra Limited, агентство зазначає, що від 05.05.2019 акції компанії в кількості 2 000 шт., номінальною вартістю 1 EUR було відчужено.

Баканов зазначив, що автомобіль дружини Volkswagen Touareg 2012 року випуску коштує понад 475 тисяч, однак у єдиному держреєстрі транспортних засобів вартість машини становить 396,3 тис. Глава СБУ пояснив, що вказав фактично сплачену суму, але документами це не підтвердив. Проте недостовірні відомості відрізняються від достовірних майже на 80 тисяч, що не перевищує 100 прожиткових мінімумів, тож відповідальності за це немає.

Глава СБУ не вказав свій банківський рахунок у Приватбанку. Баканов зазначив у декларації, що на банківському рахунку її дружини були кошти у розмірі 103 грн, 304 грн і 28 грн. Станом на 31 грудня 2020 року загальна сума коштів склала 27,77 грн, а згідно із законом такий тип рахунків зазначати не потрібно.

У висновку перевірки декларації йдеться, що відомство не знайшло ознак незаконного збагачення, необґрунтованості активів та конфлікту інтересів, а точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманим із джерел. З повним звітом можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, в Україні перевірили декларацію Зеленського. Крім того, у нардепа Куницького та судді КСУ Касмініна знайшли порушення у деклараціях на мільйони гривень.

Також Інформатор писав, чим володіє голова СБУ Іван Баканов.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.