Головна
Україна
Події
18:40, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

Японія має намір виділити близько 300 млрд доларів на оборонні витрати протягом п'яти років, починаючи з наступного фінансового року. Про це повідомляє  Japan Today, - передає Інформатор. У порівнянні з чинним п'ятирічним оборонним планом зростання оборонного бюджету на "п'ятирічку" складе близько 35%. За словами трьох джерел, нові цифри означають компроміс між міністерствами оборони та фінансів. Донедавна міністерство оборони відставало проект оборонного бюджету у розмірі 350 млрд доларів, тоді як Мінфін був готовий виділити лише 260 млрд доларів. Прем'єр-міністр Фуміо Кісіда раніше доручив ключовим міністрам розробити план збільшення видатків на оборону до суми, еквівалентної 2% валового внутрішнього продукту. Передбачається, що згідно з планом, до посилення обороноздатності країни будуть задіяні японські підприємства, або компанії з частиною японського капіталу. Йдеться про посилення систем ППО, ракет малої та середньої дальності, а також модернізацію авіації Сил оборони. "Не критично витратити близько 300 млрд доларів на оборону. Питання в тому, чи зможе уряд забезпечити джерела фінансування і чи зможемо ми дозволити грошам текти через вітчизняну оборону та суміжні галузі для підтримки економіки", - сказав Такуя Хосіно, старший економіст у Науково- дослідницький інститут життя Даїті.   Японія допоможе українцям пережити зиму Уряд Японії надасть Україні екстрену грантову допомогу на підтримку підготовки до зими в електроенергетиці. Розмір гранта становить приблизно 2, 57 млн доларів. Японія, через Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ), надасть генератори та сонячні ліхтарі.  “Допомога має важливе значення як підтримка зимового періоду для тих, хто не може користуватися опаленням та освітлювальним обладнанням через відключення”, - повідомили в МЗС Японії, і пообіцяли продовжувати надавати підтримку та підтримувати народ України.  Нагадаємо, світовий банк мобілізує додаткові 4,5 мільярди доларів на підтримку України. Ці гроші підуть на потреби взимку. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Японія виділить 300 мільярдів доларів для посилення армії країни: на що витратять гроші

Читать на русском

Допомога піде на посилення обороноздатності ЗСУ

Читать на русском
Японія виділить 300 мільярдів доларів для посилення армії країни: на що витратять гроші
Ілюстративне фото

Допомога піде на посилення обороноздатності ЗСУ

Японія має намір виділити близько 300 млрд доларів на оборонні витрати протягом п'яти років, починаючи з наступного фінансового року.

Про це повідомляє  Japan Today, - передає Інформатор. У порівнянні з чинним п'ятирічним оборонним планом зростання оборонного бюджету на "п'ятирічку" складе близько 35%.

За словами трьох джерел, нові цифри означають компроміс між міністерствами оборони та фінансів. Донедавна міністерство оборони відставало проект оборонного бюджету у розмірі 350 млрд доларів, тоді як Мінфін був готовий виділити лише 260 млрд доларів.

Прем'єр-міністр Фуміо Кісіда раніше доручив ключовим міністрам розробити план збільшення видатків на оборону до суми, еквівалентної 2% валового внутрішнього продукту.

Передбачається, що згідно з планом, до посилення обороноздатності країни будуть задіяні японські підприємства, або компанії з частиною японського капіталу. Йдеться про посилення систем ППО, ракет малої та середньої дальності, а також модернізацію авіації Сил оборони.

"Не критично витратити близько 300 млрд доларів на оборону. Питання в тому, чи зможе уряд забезпечити джерела фінансування і чи зможемо ми дозволити грошам текти через вітчизняну оборону та суміжні галузі для підтримки економіки", - сказав Такуя Хосіно, старший економіст у Науково- дослідницький інститут життя Даїті.

 

Японія допоможе українцям пережити зиму

Уряд Японії надасть Україні екстрену грантову допомогу на підтримку підготовки до зими в електроенергетиці. Розмір гранта становить приблизно 2, 57 млн доларів. Японія, через Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ), надасть генератори та сонячні ліхтарі. 

“Допомога має важливе значення як підтримка зимового періоду для тих, хто не може користуватися опаленням та освітлювальним обладнанням через відключення”, - повідомили в МЗС Японії, і пообіцяли продовжувати надавати підтримку та підтримувати народ України. 

Нагадаємо, світовий банк мобілізує додаткові 4,5 мільярди доларів на підтримку України. Ці гроші підуть на потреби взимку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.