«Холодно» — це історія про кохання, яке залишило по собі лише лід і тремтіння. Це не просто пісня - це поетична сповідь, де кожен рядок — це спроба втекти за горизонт болю, бо так хочеться знайти порятунок у мовчанні. Але навіть мовчання тут — не тиша, а гучний відгомін втрати.
Міністр оборони України Андрій Таран перебуває з робочим візитом в Японії
Японія надала військово-медичним закладам України 3 млн доларів. Україна планує запросити Японію для участі в новому форматі міжнародного співробітництва - «Кримська платформа».
Про це повідомляє прес-центр Міноборони,- передає Інформатор.
«Зацікавлені у співпраці з Японією - членом ООН, G-7, партнером НАТО і США за різними важливими напрямками. Розраховуємо, що взаємодія України та Японії з Альянсом, США і партнерами в ЄС і ООН може створити умови для протидії загрозам», - заявив міністр оборони України Андрій Таран.
Японія і Україна дотримуються принципу непорушності міжнародно визнаних кордонів.
«Наша країна поділяє позицію Японії про статус «Північних територій» та вирішення територіального питання для необхідності забезпечення безпечного судноплавства у всіх водах відповідно до міжнародних угод», - зазначив Таран.
Міністр підкреслив, що Україна планує запросити Японію для участі в новому форматі міжнародного співробітництва - «Кримська платформа», метою якої є деокупація Криму.
Нагадаємо, Німеччина передала Україні 18 апаратів штучної вентиляції легенів. Крім того, Німеччина передала українським військовим 20 апаратів штучної вентиляції легенів.