Нардеп Олександр Федієнко про використання українських sim-карток у Шахедах:
«Ситуація, коли у мобільних операторів 80% анонімних абонентів - неправильна. За таких умов можна сформувати хоч величезну ботоферму, хоч армію шахедів, хоч армію шахраїв!»
Курс валют на сьогодні
Дізнайтесь актуальну інформацію станом на
23.06.2025
Прогноз для всіх знаків Зодіаку по картах на найближчий місяць
У червні добре починати нові справи та змінювати обставини життя
ТОП-5 НАЙБАГАТШИХ МЕРІВ УКРАЇНИ - ДАНІ З ДЕКЛАРАЦІЙ (млн. грн.)
1
Терехов, Харків
2,000
2
Бондаренко, Черкаси
1,342
3
Кличко, Київ
1,233
4
Андріїв, Ужгород
1,182
5
Мрочко, Херсон
1,148
ТОП-10 українських міністрів із найвищими зарплатами у 2024 році
1
Р. УМЄРОВ, міністр оборони
1,623 млн.
2
Г.Галущенко, міністр енергетики
1,594 млн.
3
І.КЛИМЕНКО, МВС
1,561 млн.
4
В. ЛЯШКО, МОЗ
1,536 млн.
5
М. БІДНИЙ, міністр молоді
1,443 млн.
6
С.МАРЧЕНКО, міністр фінансів
1,437 млн.
7
О.ЛІСОВИЙ, міністр освіти
1,403 млн.
8
О.ЖОЛНОВИЧ, Мінсоцполітики
1,390 млн.
9
О.НЕМЧІНОВ, міністр КМУ
1,237 млн.
10
А.СИБІГА, МЗС
1,234 млн.
ТОП-7 найдорожчих брендів світу за версією VisualCapitalist
1
Apple
$516 млрд.
2
Microsoft
$340,4 млрд.
3
Google
$333,4 млрд.
4
Amazon
$308,9 млрд.
5
Samsung
$99,4 млрд.
6
Walmart
$96,8 млрд.
7
TikTok
$84,2 млрд.
Трамп - це другий Янукович
Інформатор доводить, чому це не лише слова
Що слухає Україна
10 найпопулярніших пісень за даними Apple Music
1
Смарагдове небо
Drevo
2
З якого ти поверху неба?
Jerry Heil, Yarmak
3
Шовковиця
Ivan Liulenov, Damnitskyi
4
Кухни
Бонд с кнопкой
5
Пінаколада
Vitaliy Kozlovskiy
6
Mamma Mia
Mia Chico, Qatoshi
7
Shake It To The Max
Moliy, Silent Addy, Skillibeng, Shenseea
8
Наследство
Icegergert, Sky Rae
9
Мужчина
Alena Omargalieva
10
Врубай
Parfeniuk
Трамп наполягяє, щоб Україна погодилася на невигідний мир. Як нам бути?
голосів
Кабмін вирішив надати 10% надбавки до зарплати за знання англійської
Ви почнете вчити англійську мову?
голосів
Залужний буде мовчати
Проти ексглавкома є кримінальні провадження
ТОП-5 ПОЛІТИКІВ УКРАЇНИ З НАЙВИЩИМ РЕЙТИНГОМ
За опитуванням SOCIS 21 січня 2025
1
Залужний
36,1%
2
Зеленський
24,3%
3
Порошенко
9,4%
4
Разумков
8,3%
5
Тимошенко
6%
САМИЙ СТИЛЬНИЙ З ЗАБУДОВНИКІВ КИЄВА
Що відомо про Ігоря Ніконова
Росія знову фабрикує фейки
Cуджанці розповіли Інформатору, як Кремль вигадав масові вбивства в Руському Порічному
Це ж було вже!
Чому, як і перед початком вторгнення, про кінець війни пишуть на Заході, а Київ все заперечує
Невже історія й справді циклічна чи українську владу нічого не навчило?
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
621.85
DOGECOIN (DOGE)
0.15
THETA (THETA)
0.6
LITECOIN (LTC)
80.35
BITCOIN (BTC)
101233.28
Теорія рукостискань
у Києві ТРЦ Gulliver об'єднав Валерія Залужного й Дмитра Мєдвєдєва
ПʼЯТІРКА НАЙБАГАТШИХ ЛЮДЕЙ СВІТУ
за версією Bloomberg
1
Ілон Маск
$432 млрд
2
Джефф Безос
$239 млрд
3
Марк Цукерберг
$207 млрд
4
Ларрі Елісон
$192 млрд
5
Бернар Арно
$176 млрд
Як Мін'юст проґавив кібератаку
Про вразливість реєстрів знали ще восени 2020 року
Понад 1000 днів минуло від початку повномасштабного вторгнення
Як ви вважаєте, скільки ще триватиме війна?
голосів
Це лохотрон, а не евакуація!
Репортаж Інформатора з Сумщини, де через обстріли примусово евакуюють мешканців
Замість рідного дому - нестерпні умови, одноразове харчування та відсутність виплат
Мешканці Курщини: для Путіна ми ніщо
РЕПОРТАЖ ІНФОРМАТОРА З СУДЖІ
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
Оля Цибульська - Ненормальна
Зараз слухають і кайфують - прем'єра кліпу
Пісня «Ненормальна» — про жінку, яка більше не ховається. Про кожну з нас, хто не вписалась у чужі рамки, але нарешті дозволила собі бути собою. Про вибір. Про прийняття. Про любов до себе.
Підземна тюрма ТЦК на Закарпатті
Історія Олександра Литвина
Заброньованого чоловіка з Дніпра затримали біля Говерли, звинуватили у спробі незаконного перетину кордону та тримали у ТЦК міста Хуст
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$27 360,935 млрд.
2
Китай
$17 794,782 млрд.
3
Німеччина
$4 456,081 млрд.
4
Японія
$4 212,945 млрд.
5
Індія
$3 549,919 млрд.
6
Велико-британія
$3 340,032 млрд.
7
Франція
$3 030,904 млрд.
8
Італія
$2 254,851 млрд.
9
Бразилія
$2 173,666 млрд.
10
Канада
$2 140,086 млрд.
Підпал авто ЗСУ
Кому саме спецслужби РФ через ресурси з працевлаштування пропонують легкі гроші за злочин против оборони держави: розслідування Інформатора
Під виглядом людини, яка шукає швидкий заробіток, наш кореспондент Ігор Рець поспілкувався в соцмережах з російськими вербувальниками та зробив висновки, що можуть бути корисні для безпеки ваших дітей та друзів
Кулінарний рецепт від Інформатора
Не бійтеся готувати ікряники по-летичівськи, вони не з кабачкової ікри
Всі ми звикли, що котлети готують з м'ясного фаршу, але є і цікавіші рецепти. Наприклад, основою для цієї страви може стати ікра риби. Так звані ікряники виходять дуже ніжними всередині і хрусткими зверху.
YAKTAK не вважає себе популярним. Немає фанатів, які б переслідували
YAKTAK розповів в ексклюзивному коментарі для Інформатор-Україна про шанувальниць та популярність.
YAKTAK увірвався у шоу-бізнес з сольним проєктом рік тому.
Молодий артист YAKTAK увірвався в тренди YouTube навесні 2022 року, за рік роботи він досяг шаленого успіху: збирає аншлаги на концертах, а його пісні набирають мільйони прослуховувань. Як розповів виконавець Інформатору-Україна, зіркова хвороба йому не погрожує. Схоже, цей щирий та відвертий хлопець знає, що глядачів найбільше підкорює відкритість та простота:
“Я не вважаю себе "популярним". Просто роблю те, що мені подобається, живу музикою і своєю справою.”
Хлопець просто увірвався у шоу-бізнес.
На його концерти з кожним разом приходить все більша кількість прихильників. Деякі фанати виділяються:
“Ну прям таких що переслідують немає. Є такі, що їздять зі мною по Україні майже на всі концерти”.
Пісень з кожним місяцем у співака стає все більше. В його репертуарі, поміж ліричних синглів, є мотивуючі треки. От наприклад, сьогодні, 13 липня, YAKTAK випустив трек для всіх, хто прагне досягнути своїх цілей.
"Не стій на місці, рухайся вперед і розвивайся. Навіть якщо здається, що у тебе нічого не виходить, не зупиняйся. Немає нічого неможливого, коли у тебе є внутрішня сила та віра у себе", - коментує YAKTAK.
Пісня називається "Вставай". Співак переконаний, що пісня стане справжнім джерелом мотивації та натхнення для реалізації найсміливіших мрій слухачів.
Як повідомила команда артиста, музична композиція "Вставай" пронизана енергією та рішучістю, надихаючи всіх покинути свою зону комфорту та відчинити двері до незвіданого світу можливостей. Трек стає справжньою мантрою, що допомагає подолати всі сумніви й перешкоди на шляху до успіху. Він збуджує в слухачах внутрішню силу та мотивацію для розвитку та досягнення своїх цілей.
Збори на машини для ЗСУ
До того ж, артист продовжує свій всеукраїнський тур, в рамках якого збирає гроші на ЗСУ. Нещодавно поділився відео, на якому він звітує про машину, яку вдалося придбати завдяки коштам, зібраним під час його концертів та через соціальні мережі.
“Салюти! Невеликий звіт для всіх людей, які донатили в нас на концертах і в інсті, дякую! Слава Україні!”
І це лише початок, попереду у артиста ще чимало міст, куди він приїде з концертом та благодійною місією. Відзначимо, що а ртист активно заохочує свою аудиторію підтримати наших воїнів шляхом участі в аукціонах, де вони мають можливість виграти захоплюючі подарунки, зокрема, укулеле.
Довідка про артиста
Справжнє ім'я YAKTAK - Ярослав Карпук - юний український співак, який народився у селищі Стара Вижівка, що на Волині. Ярослав займається музикою з чотирьох років. Він переможець численних музичних конкурсів різного рівня.Від літа 2021 року почав створювати власні пісні, слова і музику до яких пише сам. У лютому 2022 опублікував перше відео з виконанням відомого хіта “Гуцулка Ксеня” під псевдонімом YAKTAK. А навесні випустив сольний хіт “Повістка”.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписати на канал у Viber можна тут.