“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Нова лірична пісня «РОЗЧИНЯЮСЬ», створена на основі віршів Юрія Іздрика «Cycles» та «Solvere» у співпраці з віртуозним піаністом Євгеном Хмарою.
Добові випадки COVID-19 за тиждень можуть перевищити 28 тисяч
У Національній академії наук України спрогнозували розвиток COVID-19 на найближчі тижні. Так, кількість добових випадків COVID-19 незабаром може перевищити 28 тисяч.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу НАН України
За прогнозом, за останній тиждень середня кількість нових випадків в Україні збільшилася до 20 411 осіб на день, а середня кількість смертей — 513 випадків на день.
Так, протягом тижня 27 жовтня – 2 листопада 2021 року прогнозують від 22 960 до 24 625 випадків COVID-19. А 3-9 листопада в Україні очікується вже від 24 242 до 28 929 нових заражень на добу.
Нагадаємо, в Україні за останню добу підтвердили 22 574 нових випадків коронавірусної хвороби. Одужали менше — 11 593 особи.
Також Інформатор писав, що робити, якщо у вас протипоказання для вакцинації від коронавірусуі кому в Україні можуть відмовити у вакцинації .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .