У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Середа, 26 жовтня 2022, церковні та народні свята, іменини, погодні прикмети та про те, чого не можна робити в цей день — деталі
Православні християни в середу, 26 жовтня 2022 вшановують Іверську ікону Пресвятої Богородиці. В народі цей день називають лазневим. Говорили, якщо в народі сьогодні піти в лазню, цілий рік не хворітимеш. Іменини відзначають Антон, Веніамін, Злата, Карп, Микита, Трохим, Інокентій та Микола. Більше про цей день, погоду та про те що сьогодні потрібно робити, а що категорично заборонено читайте в матеріалі від Інформатор.
На календарі 26 жовтня. Новий рік розпочнеться вже за 66 днів. Про найголовніші свята цього дня – далі в матеріалі.
26 жовтня 2022 року – віряни згадують про чудотворну ікону Привратницю або ж Вратарницю. На ній зображена Діва Марія з Немовлям. Згідно з переказами, образ відтворив євангеліст на ім'я Лука. Однак не лише в цьому цінність цієї ікони. За легендою, ще в 9 столітті одна мешканка Нікеї бажаючи врятувати лик Богородиці від іконоборців, опустила ікону в море, де вона зберігалася протягом двох століть. А за два століття зображення Божої Матері помітили ченці Іверського монастиря. Тоді, преподобний Гавриїл Святогорець за вказівкою Діви Марії пройшов водою до ікони й переніс її до монастиря. Однак вранці лик виявили над воротами оселі. Ченці сприйняли це за знак, й віднесли ікону знову у воду. В наш час ікону називають Іверською, тому що вона зберігається на території Іверського монастиря в Греції на священній горі Афон.
Іверській іконі Божої матері молилися про позбавлення від різних побутових негараздів та про втіху в горі. Також в молитвах просили захисту від пожежі і про примноження родючості землі.
В народі ж в цей день ходили до лазні. Наші пращури вважали такі походи цілющими, оскільки говорили, що підливаючи настої цілющих трав і пропарюючись за допомогою віника, можна позбутися від хвороб та зміцнити здоров’я.
26 жовтня день ангела святкують Антон, Веніамін, Злата, Карп, Микита, Трохим, Інокентій та Микола.
Аби дізнатися яку погоду очікувати, наші пращури спостерігали за поведінкою півнів та за хмарами:
Читайте також:
Чи можна в Україні оформити пенсію онлайн?
Чи реально оформити digital-картку в “ПриватБанк”, не виходячи з дому
Графіки відключення світла: в Укренерго розповіли подробиці