"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Важливо вчасно звернутися до фахівця
Під час війни емоцій накопичується дуже багато, здебільшого негативних: тривога, злість, розгубленість, емоційне виснаження. Якщо намагатися постійно придушувати їх, може виникнути загострення, психічний розлад або кризовий психічний стан.
Це може призвести до нервового зриву — гострого психічного стану, коли людина надто емоційно реагує на події. На які ознаки слід звернути увагу, щоб вчасно розпізнати цей стан, розповідає психотерапевтка Наталія Портницька.
Неконтрольовані за силою емоційні реакції - агресія, лють, плач, дратівливість; різкі безпричинні перепади настрою - від сміху до люті і навпаки. Емоції виникають несподівано, спрямовуються на першого, хто трапився під руку, сила емоції явно перебільшена, порівняно з приводом, який її викликав. Зупинити емоції неможливо.
Якщо вам здається, що у вас чи ваших близьких спостерігаються схожі симптоми, найкраще звернутися до фахівця. Щоб отримати безкоштовну конфіденційну онлайн-консультацію психолога або психотерапевта, потрібно лише коротко описати свій запит і залишити заявку на сайті tellme.com.ua.