Головна
Бізнес
Фінанси
13:00, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

На оплаті комунальних послуг можна заощадити до 40%, якщо грамотно підійти до заходів енергоефективності. Йдеться про оплату світла, води, опалення. Відповідні рекомендації дали у Міністерстві енергетики, передає Інформатор із посиланням на телеканал . Зокрема, можна замінити вікна, модернізувати котли або систему водо- та теплопостачання. Тоді позитивний результат буде у платіжках. На це можна отримати гроші від держави у рамках програми енергоефективності, якою за 7 років вже скористалося близько 900 тис. українців. Вони отримали від держави компенсацію понад 3 млрд. грн. Ефективне енергоспоживання тепер має законодавчу основу завдяки ухваленому у жовтні закону про енергоефективність. Закон запроваджує нові прогресивні методи та підходи для підвищення рівня енергоефективності в кожному будинку та країні загалом. Наразі з наступного бюджетного року у проєкті державного бюджету України мають бути передбачені витрати на програми з енергоефективності у розмірі не менше 1 % усієї видаткової частини бюджету України. А це приблизно 14,5 млрд грн, повідомила заступниця міністра енергетики Юлія Підкоморна. Також Інформатор писав, де в Україні найдорожча комуналка. Нагадаємо, у семи областях України ціна на газ зросла на 40%. Крім того, раніше у Миколаєві у чоловіка за борги за комуналку забрали машину. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Як заощадити до 40% на оплаті комуналки: рекомендації Міненерго

Читать на русском
Як заощадити до 40% на оплаті комуналки: рекомендації Міненерго

Йдеться про оплату світла, води, опалення

На оплаті комунальних послуг можна заощадити до 40%, якщо грамотно підійти до заходів енергоефективності. Йдеться про оплату світла, води, опалення.

Відповідні рекомендації дали у Міністерстві енергетики, передає Інформатор із посиланням на телеканал «Дом».

Зокрема, можна замінити вікна, модернізувати котли або систему водо- та теплопостачання. Тоді позитивний результат буде у платіжках.

На це можна отримати гроші від держави у рамках програми енергоефективності, якою за 7 років вже скористалося близько 900 тис. українців. Вони отримали від держави компенсацію понад 3 млрд. грн.

«Ефективне енергоспоживання тепер має законодавчу основу завдяки ухваленому у жовтні закону про енергоефективність. Закон запроваджує нові прогресивні методи та підходи для підвищення рівня енергоефективності в кожному будинку та країні загалом. Наразі з наступного бюджетного року у проєкті державного бюджету України мають бути передбачені витрати на програми з енергоефективності у розмірі не менше 1 % усієї видаткової частини бюджету України. А це приблизно 14,5 млрд грн», – повідомила заступниця міністра енергетики Юлія Підкоморна.

Також Інформатор писав, де в Україні найдорожча комуналка.

Нагадаємо, у семи областях України ціна на газ зросла на 40%.

Крім того, раніше у Миколаєві у чоловіка за борги за комуналку забрали машину.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.