Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Мер міста виклав відео із забраними кадрами перед початком російського вторгнення та в його перші дні, коли росіяни намагалися захопити столицю
До річниці російської агресії проти України мер Києва Віталій Кличко випустив збірку відеозаписів, присвячених захисту столиці. Зокрема, він показав як проводилася підготовка оборони та захисників, коли з’явилися перші повідомлення про можливий наступ. Крім цього в збірку потрапили і деякі кадри вуличних боїв та вибухів у столиці.
Ролик він випустив на своєму офіційному Telegram-каналі. Він також додав, що наша країна продовжує долати всі виклики на своєму шляху. Завдяки цьому ми зможемо перемогти ворога, який прагне тільки знищувати та красти.
«Друзі! Рік ми живемо у новій реальності. Трагічній і психологічно виснажливій. Але ми боремося, віримо в себе і в свою країну. Тому все подолаємо і переможемо. Рік тому розв’язання Росією цієї варварської війни більшості українців здавалося нереальним. Але столиця готувалась до можливого наступу. Добровольці, які стали до лав територіальної оборони, наші військові допомогли захистити і втримати столицю», – написав Кличко.
У своєму відео він вклав декілька записів, які передували російському вторгненню. Зокрема, вони також стосувалися і звичайного буденного життя містян. Потім почали з’являтися повідомлення про можливе вторгнення, тож столиця поступово готувалася.
Мер окремо зазначив, що не дивлячись навіть на реальну загрозу вуличних боїв та обстрілів, критична інфраструктура міста продовжувала працювати. Водночас, росіяни продовжували постійні обстріли та спроби наступу.
«Лікарні приймали поранених з передмість, де точились запеклі бої. Працювали продуктові магазини та комунальні аптеки. Бізнес та небайдужі кияни надавали підтримку тим, хто її потребував. Про те, якими були дні перед широкомасштабним наступом та перші дні війни, – згадуємо у відео», – додав мер.
На річницю російської повномасштабної агресії до України приїхав прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. Він збирається взяти участь у засіданні Верховної Ради. Його візит має стати черговим чітким сигналом про продовження підтримки.
Також 24 лютого 2023 року провели пам’ятний захід до річниці повномасштабної війни. Його відвідали і президент Володимир Зеленський разом із головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним та міністром оборони Олексієм Резніковим.
Нагадаємо, що Велика Британія розширила санкції проти росії - хто потрапив у "чорний" список.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.