Головна
Україна
Події
07:46, 8 Червня
Информатор UA

Интро

Українським пенсіонерам, які перебувають у важкодоступних регіонах країни через війну, передбачено кілька рішень щодо виплати пенсій. Про це в ефірі телемарафону заявила Міністерка соціальної політики України Марина Лазебна, передає Інформатор. У разі неможливості передати пенсію людині поштою в "Ощадбанку" відкривається рахунок, де буде збережено всі кошти. Цими грошима можна скористатися - щойно з'явиться така можливість. Якщо банк не може передати готівку установам, пенсію доставлятимуть поштою і передадуть особисто в руки пенсіонерам. Також є сайт gov.ua, де люди з окупованих та деокупованих територій можуть подати заявку на допомогу. Нагадаємо, в Україні родичі зниклих безвісти можуть отримати пенсію. Крім того, в Україні змінили умови надання пенсій щодо втрати годувальника. Також Інформатор писав, як отримати пенсію під час зміни місця проживання під час воєнного стану. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Як виплачують пенсії на окупованих територіях

Читать на русском
Як виплачують пенсії на окупованих територіях

Пенсії платять щомісяця з 4 числа

Українським пенсіонерам, які перебувають у важкодоступних регіонах країни через війну, передбачено кілька рішень щодо виплати пенсій.

Про це в ефірі телемарафону заявила Міністерка соціальної політики України Марина Лазебна, передає Інформатор.

У разі неможливості передати пенсію людині поштою – в "Ощадбанку" відкривається рахунок, де буде збережено всі кошти. Цими грошима можна скористатися - щойно з'явиться така можливість.

Якщо банк не може передати готівку установам, пенсію доставлятимуть поштою і передадуть особисто в руки пенсіонерам. Також є сайт gov.ua, де люди з окупованих та деокупованих територій можуть подати заявку на допомогу. 

Нагадаємо, в Україні родичі зниклих безвісти можуть отримати пенсію. Крім того, в Україні змінили умови надання пенсій щодо втрати годувальника.

Також Інформатор писав, як отримати пенсію під час зміни місця проживання під час воєнного стану.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.