Головна
Україна
Події
17:15, 12 Квітня
Информатор UA

Интро

З початком повномасштабної війни росії проти України навіть проста прогулянка з твариною може нести загрозу життю. Необхідно дотримуватися певних правил, щоб убезпечити себе і собаку. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на зоозахисну організацію UAnimals. Ходіть знайомими та перевіреними шляхами. По можливості, вибирайте асфальтовані дороги в парках або місця, де добре видно шлях. Категорично не можна гуляти пляжами. Уникайте прогулянок лісами та посадками, полями. У таких місцях велика ймовірність натрапити на міни, які можуть бути приховані листям, хмизом. Будьте уважні до того, що ваш улюбленець обнюхує або підбирає із землі. Вибухові пристрої можуть бути замасковані під звичайні предмети. Уникайте контакту з іграшками, мобільними телефонами, пакунками та іншими речами. Якщо ви помітили підозрілий предмет, слід звернутися до поліції. Уникайте контакту з речами незвичайної форми. Наприклад, протипіхотні міни-метелики мають незвичайну форму, часто привабливий колір і виготовлені із пластику, тому можуть привернути увагу вашого собаки. У жодному разі не дозволяйте їй наближатися до них і негайно повідомте про таку знахідку поліцейським. Таким чином, ви можете врятувати життя тому, хто може не помітити небезпеки. Нагадаємо, російські війська повністю зруйнували інфраструктуру та вольєри екопарку у Харкові. Тварин вдалося вивезти. Якби це не вийшло, тварин довелося б приспати. Крім того, з екопарку евакуювали сім'ю тапірів та кенгуру. Тварини вже у безпеці. Також Інформатор писав, у зоопарку Одеси народилося дитинча лами. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

Як вигулювати собаку під час війни

Читать на русском

Дотримуйтесь простих правил

Читать на русском
Як вигулювати собаку під час війни

Дотримуйтесь простих правил

З початком повномасштабної війни росії проти України навіть проста прогулянка з твариною може нести загрозу життю. Необхідно дотримуватися певних правил, щоб убезпечити себе і собаку.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на зоозахисну організацію UAnimals.

Ходіть знайомими та перевіреними шляхами. По можливості, вибирайте асфальтовані дороги в парках або місця, де добре видно шлях. Категорично не можна гуляти пляжами.

Уникайте прогулянок лісами та посадками, полями. У таких місцях велика ймовірність натрапити на міни, які можуть бути приховані листям, хмизом.

Будьте уважні до того, що ваш улюбленець обнюхує або підбирає із землі. Вибухові пристрої можуть бути замасковані під звичайні предмети. Уникайте контакту з іграшками, мобільними телефонами, пакунками та іншими речами. Якщо ви помітили підозрілий предмет, слід звернутися до поліції.

Уникайте контакту з речами незвичайної форми. Наприклад, протипіхотні міни-метелики мають незвичайну форму, часто привабливий колір і виготовлені із пластику, тому можуть привернути увагу вашого собаки. У жодному разі не дозволяйте їй наближатися до них і негайно повідомте про таку знахідку поліцейським. Таким чином, ви можете врятувати життя тому, хто може не помітити небезпеки.

Нагадаємо, російські війська повністю зруйнували інфраструктуру та вольєри екопарку у Харкові. Тварин вдалося вивезти. Якби це не вийшло, тварин довелося б приспати. Крім того, з екопарку евакуювали сім'ю тапірів та кенгуру. Тварини вже у безпеці.

Також Інформатор писав, у зоопарку Одеси народилося дитинча лами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.