“Ця пісня - про відчуття, які знайомі майже кожному. Вона може нагадати комусь про шкільні роки, комусь - про дитинство, друзів чи перші мрії. Хотілося передати той момент, коли ти вже дорослий, але всередині все одно зберігаєш частинку себе малого”, - ділиться Марʼяна.
Через це в Україні запровадженно екстренні відключення світла
14 січня, російські військові завдали ракетного удару по території України та пошкодили одну з теплових електростанції.
Про це повідомляє генеральний директор енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко.
"Ви сами все бачите та чуєте. Є влучання в генераційні та мережеві об’єкти… Наразі застосовані екстрені відключення", - йдеться у повідомленні.
Коваленко закликав українців дочекатись новин від відповідних служб.

У суботу, 14 січня, мешканці Дніпра почули вибух. Сталося це приблизно о 15:39. На той час повітряна тривога в області тривала вже понад півтори години, оскільки росіяни завдали масований ракетний удар по українських містах. Сили ППО збили 6 з 8 ракет над Дніпропетровською областю. На жаль, у Дніпрі ракета Х-22 влучила у багатоповерхівку на Перемозі. Один з під’їздів будинку повністю «склався» від вибуху.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.