Головна
Україна
Події
17:01, 20 Липня
Информатор UA

Интро

В Україні для відновлення номерного знака на авто потрібно звернутися в сервісний центр Міністерства внутрішніх справ (МВС). Для цього потрібно взяти документи, що підтверджують особистість і право володіння транспортним засобом. Про це розповіли в головному сервісному центрі МВС, передає Інформатор. Для відновлення пошкоджених, втрачених або вкрадених номерних знаків транспортного засобу в територіальному сервісному центрі необхідно надати: паспорт громадянина України (у разі надання ID-карти без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається довідка про реєстрацію місця проживання) або: тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або надано тимчасовий захист; ідентифікаційний код; свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу; в разі крадіжки - довідку про втрату номерних знаків, видану у відділенні Нацполіції; в разі втрати - письмове пояснення причин втрати документа. Якщо власником транспортного засобу є юридична особа, надається акт службового розслідування. Також обов'язково для експертного огляду потрібно надати автомобіль. "Адміністратором сервісного центру МВС після внесення інформації в базу даних АІС "Номерний знак" проводиться перереєстрація транспортного засобу. Замість втрачених або непридатних для користування номерних знаків на підставі заяви власника або його представника видаються нові свідоцтва про реєстрацію та номерні знаки", - уточнили в центрі. Зазначимо, що знайдені номерні знаки після видачі нових вважаються недійсними і здаються в сервісні центри МВС. Нагадаємо, в Україні жителям окупованих територій спростили процедуру отримання водійських прав. Крім того, Кабмін продовжив дію водійських прав старого зразка. Як раніше повідомляв Інформатор, у Міністерстві внутрішніх справ розповіли, як повернути водійське посвідчення після того, як вас його позбавили. У відомстві зазначають, що більше запитань виникає у водіїв, яких суд позбавив права керування на певний термін. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Як відновити номерний знак автомобіля в Україні

Читать на русском

Знайдені номерні знаки після видачі нових вважаються недійсними і здаються в сервісні центри МВС

Читать на русском
Як відновити номерний знак автомобіля в Україні

Знайдені номерні знаки після видачі нових вважаються недійсними і здаються в сервісні центри МВС

В Україні для відновлення номерного знака на авто потрібно звернутися в сервісний центр Міністерства внутрішніх справ (МВС). Для цього потрібно взяти документи, що підтверджують особистість і право володіння транспортним засобом.

Про це розповіли в головному сервісному центрі МВС, передає Інформатор.

Для відновлення пошкоджених, втрачених або вкрадених номерних знаків транспортного засобу в територіальному сервісному центрі необхідно надати:

  • паспорт громадянина України (у разі надання ID-карти без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається довідка про реєстрацію місця проживання) або: тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або надано тимчасовий захист;
  • ідентифікаційний код;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • в разі крадіжки - довідку про втрату номерних знаків, видану у відділенні Нацполіції;
  • в разі втрати - письмове пояснення причин втрати документа.

Якщо власником транспортного засобу є юридична особа, надається акт службового розслідування. Також обов'язково для експертного огляду потрібно надати автомобіль.

"Адміністратором сервісного центру МВС після внесення інформації в базу даних АІС "Номерний знак" проводиться перереєстрація транспортного засобу. Замість втрачених або непридатних для користування номерних знаків на підставі заяви власника або його представника видаються нові свідоцтва про реєстрацію та номерні знаки", - уточнили в центрі.

Зазначимо, що знайдені номерні знаки після видачі нових вважаються недійсними і здаються в сервісні центри МВС.

Нагадаємо, в Україні жителям окупованих територій спростили процедуру отримання водійських прав. Крім того, Кабмін продовжив дію водійських прав старого зразка.

Як раніше повідомляв Інформатор, у Міністерстві внутрішніх справ розповіли, як повернути водійське посвідчення після того, як вас його позбавили. У відомстві зазначають, що більше запитань виникає у водіїв, яких суд позбавив права керування на певний термін.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.