Головна
Україна
Події
18:10, 11 Травня
Информатор UA

Интро

Під час військової агресії росії проти України гостро постає питання безпеки українців. Це стосується захисту їх персональних даних. Про це повідомляє Інформаторіз посиланням на пресслужбу Офісу Омбудсмена. "Google оновив свою політику конфіденційності і у користувачів з'явилося більше можливостей для видалення персональних даних про себе з результатів пошуку. Ці оновлення є важливим кроком і надають користувачам впевненості у захисті їхньої особистої безпеки та конфіденційності в інтернеті, що особливо актуально в нинішніх умовах", - йдеться у повідомленні. Право на видалення персональних даних передбачено українським законодавством та відповідає європейським стандартам захисту персональних даних. Google може видалити з результатів пошуку такі персональні дані: ідентифікаційний номер або серія та номер паспорта; номери банківських рахунків; номери кредитних карток; зображення власноручних підписів; зображення документів, що засвідчують особу; особисті, конфіденційні та офіційні записи, наприклад медкарти; особиста контактна інформація (фізичні адреси, номери телефонів та електронні адреси); конфіденційні облікові дані. Подати запит на видалення персональних даних можна за посиланням. Нагадаємо, українців просять не брати слухавку з невідомих номерів це можуть бути окупанти. Крім того, українцям надходять листи з програмою, яка викрадає паролі та файли. Також Інформаторписав, як боротися із російською пропагандою в інтернеті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Як видалити особисті дані з пошуку в Google

Читать на русском

Для цього потрібно подати відповідний запит

Читать на русском
Як видалити особисті дані з пошуку в Google

Для цього потрібно подати відповідний запит

Під час військової агресії росії проти України гостро постає питання безпеки українців. Це стосується захисту їх персональних даних.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Офісу Омбудсмена.

"Google оновив свою політику конфіденційності і у користувачів з'явилося більше можливостей для видалення персональних даних про себе з результатів пошуку. Ці оновлення є важливим кроком і надають користувачам впевненості у захисті їхньої особистої безпеки та конфіденційності в інтернеті, що особливо актуально в нинішніх умовах", - йдеться у повідомленні.

Право на видалення персональних даних передбачено українським законодавством та відповідає європейським стандартам захисту персональних даних. Google може видалити з результатів пошуку такі персональні дані:

  • ідентифікаційний номер або серія та номер паспорта;
  • номери банківських рахунків; номери кредитних карток;
  • зображення власноручних підписів;
  • зображення документів, що засвідчують особу;
  • особисті, конфіденційні та офіційні записи, наприклад медкарти;
  • особиста контактна інформація (фізичні адреси, номери телефонів та електронні адреси);
  • конфіденційні облікові дані.

Подати запит на видалення персональних даних можна за посиланням.

Нагадаємо, українців просять не брати слухавку з невідомих номерів — це можуть бути окупанти. Крім того, українцям надходять листи з програмою, яка викрадає паролі та файли.

Також Інформатор писав, як боротися із російською пропагандою в інтернеті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.