"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Наразі в Україні функціонує 402 лікарні, які надають безкоштовну допомогу пацієнтам з ВІЛ
За оцінкою ВООЗ, Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ-інфекції серед країн Центральної Європи та Східної Азії. З початку року в країні офіційно зареєстрували 2 396 нових випадків зараження ВІЛ-інфекцією та 702 випадки СНІДу.
Про це повідомляє прес-центр Національної служби здоров'яУкраїни,- передає Інформатор .
До пакету безкоштовних медичних послуг для лікування пацієнтів з ВІЛ в стаціонарі входить:
Антиретровірусні препарати в Україні доступні для кожної людини з ВІЛ-інфекцією і надаються безкоштовно.
"Не дивлячись на те, що тестування і лікування є безкоштовними, згідно з дослідженням "Індекс стигми людей з ВІЛ в Україні, 68% таких пацієнтів зволікають з початком лікуванням. Відповідно вони не отримують антиретровірусну терапію, яка дозволяє людям з ВІЛ жити повноцінним життям", - заявили в НСЗУ.
Тепер пацієнти з ВІЛ-інфекцією зможуть отримувати препарати антиретровірусної терапії у свого сімейного лікаря. І перебувати безпосередньо під його наглядом.
Нагадаємо, в грудня 2020 року в Україні зареєстрували 1 273 нових випадків ВІЛ-інфекції.Крім того, в лютому 2021 року в Україні зареєстрували 1 395 нових випадків ВІЛ-інфекції.
Також Інформатор писав, що Україна за 10 млн гривень вивчить ситуацію з ВІЛ серед чоловіків,що мають одностатеві зв'язки.