RU
Головна
Україна
Події
23:49, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

Восьмий рік поспіль 14 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць України. Сьогодні, в п'ятницю, торжества пройшли у всіх великих містах. Інформатор погортав стрічку новин Instagram, щоб зрозуміти, як українці ставляться до сьогоднішнього дня. Варто зазначити, що українські зірки привітали військових і всіх українців зі святом. Зокрема, співак і лідер групи Океан Ельзи Святослав Вакарчук на своїй сторінці в Instagram опублікував фото і відео з військовими 16-го батальйону територіальної оборони Полтавської області. Вітаю Наших захисників і захисниць зі Святом! привітала зі святом співачка Ірина Білик. Усіх причетних зі Святом! Дякуємо нашим захисникам і захисницям за мирне небо над головами наших дітей, написав під знімком військового батальйону телеведучий, шоумен і новоспечений політик Сергій Притула. Телеведуча Соломія Вітвіцька показала фото з чоловіком-ветераном. Настрій українців був піднесений і майже урочистим. Хтось фіксував моменти Маршів Захисників, хтось фотографувався біля пам'ятника Степану Бандері, а хтось зобразив себе в Карлівці Донецької області, на тлі будівлі, зруйнованої обстрілами. Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Єпіфаній опублікував фото з написом Воїни Світла. Так чи інакше, кожен, хто поділився своїм фото, з теплотою привітав захисників і захисниць України і написав слова подяки за мирні українські міста. Раніше Інформатор повідомляв, що в Києві пройшов багатотисячний Марш до Дня захисників і захисниць України: як це було. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Як українці відзначили День захисників і захисниць: ТОП фото з Instagram

Читать на русском
Як українці відзначили День захисників і захисниць: ТОП фото з Instagram

Зірки українського шоу-бізнесу, діячі культури, церковнослужителі та політики привітали українців з сьогоднішнім Днем

Восьмий рік поспіль 14 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць України. Сьогодні, в п'ятницю, торжества пройшли у всіх великих містах.

Інформатор погортав стрічку новин Instagram, щоб зрозуміти, як українці ставляться до сьогоднішнього дня.

Варто зазначити, що українські зірки привітали військових і всіх українців зі святом.

Зокрема, співак і лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук на своїй сторінці в Instagram опублікував фото і відео з військовими 16-го батальйону територіальної оборони Полтавської області.

«Вітаю Наших захисників і захисниць зі Святом!» — привітала зі святом співачка Ірина Білик.

«Усіх причетних зі Святом! Дякуємо нашим захисникам і захисницям за мирне небо над головами наших дітей», — написав під знімком військового батальйону телеведучий, шоумен і новоспечений політик Сергій Притула.

Телеведуча Соломія Вітвіцька показала фото з чоловіком-ветераном.

Настрій українців був піднесений і майже урочистим.

Хтось фіксував моменти Маршів Захисників, хтось фотографувався біля пам'ятника Степану Бандері, а хтось зобразив себе в Карлівці Донецької області, на тлі будівлі, зруйнованої обстрілами.

Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Єпіфаній опублікував фото з написом «Воїни Світла».

Так чи інакше, кожен, хто поділився своїм фото, з теплотою привітав захисників і захисниць України і написав слова подяки за мирні українські міста.

 

Раніше Інформатор повідомляв, що в Києві пройшов багатотисячний Марш до Дня захисників і захисниць України: як це було.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.