У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
За останній рік (з лютого 2020 року) суттєво погіршилося ставлення до релігійних свят
В Україні провели дослідження, яке показало, що в цілому українці ставляться до свят із любов’ю й повагою. Але тільки 2 % опитаних ставляться до будь-яких офіційних свят як до важливих або улюблених.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.
Опитування проводилося упродовж 5–7 лютого і 16–22 квітня 2021 року.
Так, найпопулярнішими офіційними святами українців у лютому стали такі свята: Різдво, Великдень, Новий рік, Міжнародний жіночий день. У квітні 2021 року найбільш популярними в Україні стали релігійні свята — Великдень і Різдво Христове (72 % і 63 % відповідно), найменш популярними — День праці (12 %) і День Конституції України (14 %).
Також за останній рік (з лютого 2020 року) суттєво погіршилося ставлення до релігійних свят, до Міжнародного жіночого дня та Дня Перемоги. Покращилося ставлення тільки до Дня Незалежності України та Дню захисника України.
Крім цього, дослідники з’ясували, які свята найбільше люблять українці за останні 10 років (з 2011 до 2021).
Так, три найбільш улюблених свята українців — Різдво, Великдень і Новий рік (70–80 %), потім йдуть Міжнародний жіночий день і День Перемоги (30–40 %). Покращилося ставлення до Дня незалежності України (з 15 % до 31 % в лютому). До Дня захисника України є невелика позитивна динаміка, найменш улюблені свята — День праці й День конституції (9–12 %). Щодо Дня Перемоги є деяке зниження, 10 років тому це було улюблене свято для 50 % українців.
До слова, статистична похибка опитування не перевищує 3,3 %. Також у лютому опитали 2 005 респондентів, а у квітні 2 003 респонденти, які проживають на території всієї України.