У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Соціологи опитали понад 1200 респондентів
Абсолютна більшість 91% громадян не підтримують тезу, що росіяни та українці – це один народ. Тих, хто поділяє таку думку, сьогодні лише 8%.
Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг», – передає Інформатор.
Дружба між росією та Україною
За останній місяць зросла кількість тих, хто вважає, що відновлення дружніх стосунків українців із росіянами взагалі неможливе (64%).
22% вважають, що це може статися не менш як через 20-30 років. Тих, хто бачить таке примирення у перспективі до 15 років – близько 10%. Навіть у регіонах півдня та сходу більше половини опитаних не вірять у відновлення дружби між народами.
Як українці допомагають захищати Україну
Близько 80% опитаних беруть участь у захисті нашої країни:
Робота за умов війни
До роботи починають повертатися дедалі більше людей. Поки що серед тих, хто мав роботу до війни, продовжують працювати 58%. Загалом 29% працюють у звичайному режимі, 26% – віддалено, 3% – працюють на новій роботі.
За результатами опитування, 41% громадян втратили роботу під час війни. Найбільше тих, хто зараз працює – у західних областях, тоді як лише третина мешканців Сходу мають роботу, а решта дві третини – втратили роботу.
Зазначимо, соціологи опитали 1200 респондентів у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.
Нагадаємо, майже 80% українців планують повернутися до країни після закінчення війни. Крім того, в Україні зростає кількість тих, хто вважає українську мову рідною.
Також Інформатор писав, чи зможе Україна відбити напад росії і як українці ставляться до вступу до НАТО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел