RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
15:13, 2 Серпня
Информатор UA

Интро

Marvel Entertainment опублікувала невелике відео про те, як створювалися спецефекти для серіалу . Ролик вийшов на офіційному YouTube-каналі компанії, - передає Інформатор . У цьому відео супервайзер спецефектів картин по кіновсесвіту Marvel Бред Паркер трохи розповів про створення значущих локацій в шоу. Наприклад, всієї TVA - величезного мегаполісу, з якого ведеться управління тимчасовими варіантами. Ролик також демонструє поетапний процес створення локацій. Можна побачити, як плавно додавалися основні елементи, дим, хмари і дрібні деталі, що додають зображенню реалістичності. Варто зазначити, що всю цю роботу фахівці виконали з дому. Все через те, що команді довелося працювати віддалено. Другий сезон шоу анонсували в кінці першого.Проте, дати виходу і подробиці про нього поки залишаються невідомими. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Як створювався «Локі»: Marvel випустила відео про спецефекти серіалу

Читать на русском
Як створювався «Локі»: Marvel випустила відео про спецефекти серіалу

Від найпростішої магії до великих міст

Marvel Entertainment опублікувала невелике відео про те, як створювалися спецефекти для серіалу «Локі».

Ролик вийшов на офіційному YouTube-каналі компанії, - передає Інформатор .  

У цьому відео супервайзер спецефектів картин по кіновсесвіту Marvel Бред Паркер трохи розповів про створення значущих локацій в шоу. Наприклад, всієї TVA - величезного мегаполісу, з якого ведеться управління тимчасовими варіантами. 

Ролик також демонструє поетапний процес створення локацій. Можна побачити, як плавно додавалися основні елементи, дим, хмари і дрібні деталі, що додають зображенню реалістичності.

 

 

Варто зазначити, що всю цю роботу фахівці виконали з дому. Все через те, що команді довелося працювати віддалено. 

Другий сезон шоу анонсували в кінці першого.Проте, дати виходу і подробиці про нього поки залишаються невідомими. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.