Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Та як замінити Діда Морозом Святим Миколаєм?
Кожного нового року у батьків найдопитливіших малюків виникає дилема: відкрити чомучці таємницю появи новорічних подарунків, чи продовжувати розповідати про святкових дідів, що їх приносять чемним дітям. У 2022 році через повномасштабну війну, розв’язану росією, багато родин відмовляється від всього російського: мови, книг та фільмів. Тож, і Дід Мороз для багатьох стає не бажаним гостем. Інформатор спитав у психолога Аліни Дейнеки: як розповісти дітям правду про новорічні подарунки або змінити традиційного зимового дарувальника у родині.
“Варто почекати, коли дитина сама почне підозрювати, що подарунки насправді приносять батьки. Зазвичай це відбувається у початковій школі після розмови з однолітками. Далі дитина часто приходить до батьків з питаннями, щоб перевірити цю інформацію. Коли так станеться, я пропоную запитати у відповідь: “А що ти сам думаєш з цього приводу?”. Тким чином ви з’ясуєте, яка інформація вже доступна дитині”, - каже Аліна Дейнека.
Якщо малюк каже: “Мені сказали, що Діді Мороза не існує”, варто пояснити, що Дід Мороз - це казковий персонаж, що створює свято, і батьки через нього передають подарунки. Свято у нас буде попри все: з Дідом Морозом чи без нього. Не варто перейматися, що його не існує. Адже як казковий персонаж, він все одно залишається, радить психологиня.
“Кожна родина сама обирає, кого їй запрошувати до своєї оселі: Діда Мороза, Санта Клауса чи Святого Миколая, - каже Аліна Дейнека, - Якщо батьки хочуть, щоб найавторитетнішим гостем зимових свят стал Святий Миколай, я пропоную пояснити це дитині так: День Святого Миколая святкують раніше, ніж Новий рік. Тож, і подарунки можна отримати раніше. Якщо ти хочеш, щоб так було, давай запрошувати Святого Миколая. Що ти про це думаєш? Зазвичай діти пристають на цю пропозицію. У будь-якому випадку не варто позбавляти дитину казки. Не треба казати, що якісь персонажі погані. Краще вносити зміни в ігровій формі”.
Раніше Інформатор писав, звідки Дід Мороз взявся в Україні та чим від нього відрізняється Святий Миколай.