"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
За такі порушення регулятор може позбавити колекторську компанію ліцензії
У Нацбанку продовжують отримувати скарги українців на колекторів. Там надали пораду, як поводитися з тими, хто вимагає погашення чужого боргу.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Мінфін .
Якщо вас турбують колектори, які вимагають віддати чужий борг, ви можете:
Якщо дзвінки та повідомлення не припиняються, слід зафіксувати правопорушення. Наприклад, записати розмову або зробити скріншоти повідомлень.
Ці докази слід надати Національному банку України разом зі скаргою на фінансову чи колекторську компанію. НБУ, у свою чергу, може оштрафувати порушників або виключити їх із реєстру колекторських компаній.
Нагадаємо, 14 жовтня набув чинності закон, який регулює діяльність колекторських компаній. Починаючи з цієї дати, звертатися з питань стягнення боргу до позичальника може лише кредитор чи колекторська компанія, включена до Реєстру колекторських компаній НБУ.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні колектори загрожували людям розправою та публікацією у соцмережах фейкових порно-фото. Також ми розповідали, що в Україні запустили чат-бот для захисту від колекторів .
Також Інформатор писав, як каратимуть колекторів за порушення прав боржників та як захиститися від них.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .