Головна
Фоторепортаж
17:32, 17 Грудень
Информатор UA

Интро

Речник Верховної Ради Руслан Стефанчук назвав малоймовірними дострокові парламентські вибори. Інформатор сьогодні під куполом це не тільки почув, а й побачив. А також дещо інше, на що наші читачі теж зможуть подивитися Напередодні довгих канікул народних депутатів раптом вирішили розважити музикою у кулуарах Ради розташувалися музиканти оркестру. З якого приводу музика не дуже зрозуміло. Але депутати не заперечують. Останнім часом у кулуарах чого тільки не відбувається то нова студія оновленого каналу починає мовити у прямий ефір просто з коридору, то ось концерт За однією з версій, музика сьогодні тут лунає з нагоди приходу до парламенту скаутів, які принесуть із собою Віфлеємський вогонь. Варто зазначити, що сьогодні під куполом народні обранці відпрацювали останній робочий день у сесійному режимі. Відтепер до 18 січня 2022 року в них буде робота в округах, профільних комітетах, а потім і різдвяні канікули. А поки що в рамках Години запитань до уряду - вислухали прем'єр-міністра Шмигаля, і поставили йому низку запитань. Під ялинку своїм колегам своєрідний подаруночок піднесли депутати з фракції партії ОПЗЖ. Співголова депутатської фракції цієї партії Юрій Бойко раптом заявив, що його фракція готова відмовитися від мандатів, спровокувавши таким чином парламентську кризу та позачергові вибори народних депутатів. Але поки що до виборів далеко, тому нардепи охоче спілкуються з пресою і не звертають увагу на мітинг підприємців, який вирує зовсім поруч із Верховною Радою. Раніше ми писали про свіжий рейтинг партій, і хто зможе пройти до Ради після виборів. Також Інформатор писав, що дві третини українців проти другого терміну для президента Зеленського, але можуть підтримати Володимира Кличка. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Як пройшов останній робочий день Верховної Ради у 2021 році

Читать на русском
Як пройшов останній робочий день Верховної Ради у 2021 році

У Раді сьогодні по-особливому святково

Речник Верховної Ради Руслан Стефанчук назвав малоймовірними дострокові парламентські вибори. Інформатор сьогодні під куполом це не тільки почув, а й побачив. А також дещо інше, на що наші читачі теж зможуть подивитися…

Напередодні довгих канікул народних депутатів раптом вирішили розважити музикою – у кулуарах Ради розташувалися музиканти оркестру. З якого приводу музика не дуже зрозуміло. Але депутати не заперечують. Останнім часом у кулуарах чого тільки не відбувається – то нова студія оновленого каналу «Рада» починає мовити у прямий ефір просто з коридору, то ось концерт…

 

За однією з версій, музика сьогодні тут лунає з нагоди приходу до парламенту скаутів, які принесуть  із собою Віфлеємський вогонь.

Варто зазначити, що сьогодні під куполом народні обранці відпрацювали останній робочий день у сесійному режимі. Відтепер до 18 січня 2022 року в них буде робота в округах, профільних комітетах, а потім і різдвяні канікули. А поки що в рамках «Години запитань до уряду» - вислухали прем'єр-міністра Шмигаля, і поставили йому низку запитань.

 

Під ялинку своїм колегам своєрідний подаруночок піднесли депутати з фракції партії ОПЗЖ. Співголова депутатської фракції цієї партії Юрій Бойко раптом заявив, що його фракція готова відмовитися від мандатів, спровокувавши таким чином парламентську кризу та позачергові вибори народних депутатів.

Бойко

Але поки що – до виборів далеко, тому  нардепи охоче спілкуються з пресою і не звертають увагу на мітинг підприємців, який вирує зовсім поруч із Верховною Радою.

 Гончаренко

Вирастюк

Разумков

Арахамия

Беленюк

Раніше ми писали про свіжий рейтинг партій, і хто зможе пройти до Ради після виборів.

Також Інформатор писав, що дві третини українців проти другого терміну для президента Зеленського, але можуть підтримати Володимира Кличка.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.