RU
Головна
Україна
Політика
11:58, 25 Жовтня
Информатор UA

Интро

Секретар Ради нацбезпеки і оборони (РНБО) Олексій Данилов не бачить аргументів, щоб президент Росії Володимир Путін хотів припинити війну проти України. Як передає Інформатор,про це він сказав в інтерв'ю "РБК-Україна ". За словами Данилова, Україну "чекають важкі пару місяців", тому як треба буде продовжувати термін дії закону про окремі райони Донецької та Луганської областей (ОРДЛО). "(При цьому) одразу збурюється Російська Федерація. В них є велике бажання внести туди свої корективи, щодо нібито вирішенню цього питання", - заявив секретар РНБО. Він упевнений, що ключ до закінчення війни - в Москві, і окупація ОРДЛО закінчиться, коли Путін прийме відповідне рішення. "Чи прийме він таке Рішення? Я поки не бачу аргументів, чому він це повинен робити", - зазначив Данилов. Він додав, що війна на Донбасі - це "велика гра" з дестабілізації ситуації не тільки України, але і Європи. Нагадаємо, раніше окупанти на Донбасі поранили українського військового і застосували розвідувальний безпілотник . Також ми писали, що розвідка попередила про нові можливі провокації Росії проти ОБСЄ. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Я поки що не бачу аргументів, чому Путін повинен припинити війну проти України - Данилов

Читать на русском
Я поки що не бачу аргументів, чому Путін повинен припинити війну проти України - Данилов

Ключ до закінчення війни - в Москві, впевнений Данилов

Секретар Ради нацбезпеки і оборони (РНБО) Олексій Данилов не бачить аргументів, щоб президент Росії Володимир Путін хотів припинити війну проти України.

Як передає Інформатор,про це він сказав в інтерв'ю "РБК-Україна ".

За словами Данилова, Україну "чекають важкі пару місяців", тому як треба буде продовжувати термін дії закону про окремі райони Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

"(При цьому) одразу збурюється Російська Федерація. В них є велике бажання внести туди свої корективи, щодо нібито вирішенню цього питання", - заявив секретар РНБО.

Він упевнений, що ключ до закінчення війни - в Москві, і окупація ОРДЛО закінчиться, коли Путін прийме відповідне рішення.

"Чи прийме він таке Рішення? Я поки не бачу аргументів, чому він це повинен робити", - зазначив Данилов. 

Він додав, що війна на Донбасі - це "велика гра" з дестабілізації ситуації не тільки України, але і Європи.

Нагадаємо, раніше окупанти на Донбасі поранили українського військового і застосували розвідувальний безпілотник

Також ми писали, що розвідка попередила про нові можливі провокації Росії проти ОБСЄ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.