«Лілеї» — це про той стан, коли ти закоханий і світ стає легшим. Ніжна лірика, чіпляючий приспів і качовий біт, який одразу змушує рухатись у ритмі. Це трек, що легко заходить з першого прослуховування і залишається в голові надовго — той самий вайб, який хочеться ставити на repeat.
Папа Франциск зазначив, що в Бразилії дуже багато алкоголю і мало молитов
Папа Римський Франциск 26 травня відзначився дивним жартом на прохання священиків з Бразилії. Понтифік заявив, що Бразилію вже не врятувати.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням оприлюднене відео, зняте 26 травня.
Після загальної меси до Папи підійшли двоє бразильських священиків на площі Святого Петра у Ватикані. Вони звернулися до понтифіка з проханням помолитися за Бразилію.
"Вам немає порятунку. Занадто багато кашаси (бразильський національний міцний алкогольний напій - ред.), занадто мало молитов", - пожартував у відповідь Франциск.
Як раніше повідомляв Інформатор, папа Франциск розпочав у Ватикані молитовний «марафон» про припинення пандемії коронавірусу. Молебень стане щоденним дійством. раніше він відвідав Багдад у своїй найризикованішою закордонній поїздці з моменту свого обрання у 2012 році. Це перший візит понтифіка до Іраку в історії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .