«Цей текст дуже болючий і сидів у мені як справжня сповідь. Свій куплет я написав за п’ятнадцять хвилин, але вперше за понад двадцять років я не просто плакав — я буквально вив, поки писав його. Через творчість я проживаю цей біль і ніби проліковую себе», — говорить ХАС.
Їх спрямують на розвиток енергосистеми і освіти
Всесвітній банк реконструкції і розвитку виділив Україні 411 млн доларів. Сторони уклали дві угоди.
Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Інформатор .
"200 млн доларів будуть спрямовані на розвиток вищої освіти в Україні, 211 млн доларів - на підвищення стійкості української енергосистеми для інтеграції в європейську енергомережу ENTSO-E", - уточнив Шмигаль.
У Світовому банку зазначили, що організація є надійним партнером України і готова до довгострокового співробітництва.
Нагадаємо, Україна отримає другий транш від Світового банку на 350 млн доларів. Крім того, у Кабміні вважають, що Україна виконала всі умови для другого траншу від Євросоюзу.
Також Інформатор писав, що чекає Україну в разі неотримання траншу МВФ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .