«Напиши» - це інтимний діалог з тими, хто залишився на самоті з величезною відстанню до тих, кого вони люблять. Чуттєва та влучна історія про підтримку, близькість і силу простих слів у складні часи, коли вас розділяють кілометри, кордони та різні світи.
Риболовля закінчилася двома смертями
Трагедія сталася в селі Хлипнівка у Звенигородському районі 25 грудня об 11:00. На річці Гнилий Тікич. Під двома рибалками і 14-ти річною дівчинкою, яка перебувала з ними ,тріснув лід, після чого вони опинилися у крижаній воді.
Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій, - передає Інформатор .
Загиблі були 1969 і 1993 року народження. Потрапивши у воду, чоловіки почали витягати підлітка на поверхню, але самі врятуватися не змогли.
Отримавши повідомлення про те, що сталося, рятувальники прибули на місце події. Вони дістали з води тіло одного із загиблих. До пошуку другого залучили пошуково-рятувальну групу.
Раніше ми писали, що під Дніпром двоє рибалок провалилися під лід та потонули.