«Ворскла» на останніх секундах втратила перемогу в дебютному матчі Ліги конференцій

Для українських клубів розпочався єврокубковий сезон 2021/22.

Пропустивши швидкий гол, «Ворскла» відігралася в середині першого тайму. Полтавський клуб повів у рахунку, алевтратив перемогу за кілька секунд до фіналу.

Про хід поєдинку Ліги конференцій повідомляє Інформатор .

У четвер, 22 липня, перший матч в Лізі конференцій провела полтавська «Ворскла». Суперником української команди став фінський клуб КуПС. КуПС веде свою історію з 1923 року і за цей час 6 разів вигравав чемпіонат Фінляндії. Останній раз чемпіонами футболісти з Куопіо ставали у 2019 році. У 2021 році команда виграла Кубок Фінляндії.

Поєдинок проходив в Куопіо, на штучному полі стадіону «Савон Саномат Арена». Команди грали в таких складах:

КуПС:кредл, Хямяляйнен, Томас, Тойвомакі, Каррільо, Себбан, Аджей-Боатенг, Узочукву, Попович, Ніссіля, Удо.

Запасні: Ріссанен, Нібалі, Рангель, Я. Яніс Ікаунієкс, Юрю, Ярвінена, Пірттійокі, Хейнонен, Хаарала.

Ворскла (Україна): Різник, Яворський, Чеснаков, Бондаренко, Пердута, Якубу, Пуцлін, Тілль, Скляр, Кане, Степанюк

Запасні: Ткаченко, Ісенко, Луїзао, Пешич, Кравчук, Челядін, Есеола, Коджові, Вакула, Кушніренко

На 3-й хвилині «Ворскла» перехопила невдалу передачу Кредля, Степанюк відразу пробив, але не влучив у ворота. А ось КуПС своїм шансом скористався. На 6-й хвилині Удо виграв силову боротьбу у Яворського і ударом метрів з двадцяти всадив м'яч у лівий кут воріт «Ворскли».

На 13-й хвилині після щільного удару з лінії штрафного м'яч рикошетом від одного з гравців оборони «Ворскли» над поперечиною покинув межі поля. На 25-й хвилині Аджей-Боатенг з-за меж штрафного потужно пробив поруч із правою штангою.

На 29-й хвилині «Ворскла» зрівняла рахунок. Кані зліва увірвався в штрафну і з гострого кута відправив м'яч під дальню штангу. Через 6 хвилин Пердута з правого флангу прострілив у штрафну, але ніхто з партнерів не встиг замкнути передачу.

На 40-й хвилині Різник намертво забрав м'яч після удару Ніссіля зі штрафного. Через дві хвилини Попович ціною жовтої картки перервав атаку «Ворскли», руками заваливши на газон Пуцліна. Удар Тилля зі штрафного пройшов повз.

На 48-й хвилині Різник далеко вийшов з воріт, проте Якубу і Яворський підстрахували голкіпера і небезпеку у ліквідували. На 54-й хвилині Томас у своєму штрафному зіграв рукою, і арбітр після секундної паузи вказав на одинадцятиметрову позначку. До м'яча підійшов Тілль і холоднокровно розвів голкіпера і м'яч по різних кутах.

У Куопіо пішов дощ, який посилився до середини другого тайму. Темп гри злегка впав, але суперники не полишали спроб забити, та тренери стали випускати свіжих гравців. На 82-й хвилині Скляр вирішив не бити сам, а скинути на Вакулу, але передачі не вистачило точності і момент завершився нічим.

На першій компенсованій хвилині Різник врятував свою команду, відбивши дуже небезпечний удар Удо з-під захисника. Однак господарям все ж вдалося зрівняти рахунок. Після подачі кутового з лівого флангу на 6-й компенсованій хвилині Томас скористався плутаниною біля воріт «Ворскли» і проштовхнув м'яч у сітку.

• КуПС (Фінляндія) - Ворскла (Україна) 2: 2 (Удо, 6, Томас, 90 + 6 - Кані, 29, Тілль, 55);

Матчі у відповідь другого відбіркового раунду Ліги конференцій відбудуться 29 липня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів і Ліги конференцій, а також про старт олімпійського футбольного турніру і розкладі змагань Олімпіади в Токіо.