«Холодно» — це історія про кохання, яке залишило по собі лише лід і тремтіння. Це не просто пісня - це поетична сповідь, де кожен рядок — це спроба втекти за горизонт болю, бо так хочеться знайти порятунок у мовчанні. Але навіть мовчання тут — не тиша, а гучний відгомін втрати.
На щастя, сам футбольний герой залишився живим
Обстріл Львова російськими ракетами не оминув і його футбольних легенд. За повідомленнями львівського спортивного журналіста Володимира Паука, одна із ракет пошкодила житло Володимира Данилюка. У його будинку вибило вікна та двері. Самому Данилюку разом із дружиною вдалося вибратися та отримати допомогу.
Данилюк виступав за львівські Карпати у 1966-78 рр. З 88 голами він є найкращим бомбардиром в історії клубу, і лише п'ять футболістів зіграли більше матчів, ніж Володимир (291). З ним у складі Карпати встановили виняткове для радянського футболу досягнення: виграли Кубок СРСР, будучи командою не вищої ліги. 1969 року львів'яни виграли престижний трофей, граюючи у першому дивізіоні.
Раніше повідомлялося про кількість загиблих та поранених внаслідок ракетного удару. Серед загиблих – мати відомого журналіста. Частину укриттів під час ракетного удару було закрито.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.