"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Моя нова пісня також спогад про теплі й ніжні моменти, про дні, коли все здавалося особливим, а квіти — найніжнішими у світі. Навіть якщо у стосунках уже немає того світла, спогади все одно залишаються з нами, лікують і наповнюють серце», — ділиться YAROMIYA.
Росіяни мають великі втрати через роботу нашого руху опору
Російські окупаційні війська запроваджують затяжну комендантську годину тривалістю до 10 діб у деяких тимчасово окупованих населених пунктах з метою ослаблення українського руху опору. Росіяни мають великі втрати через роботу нашого руху опору.
Про це повідомила керівник прес-центру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк 25 грудня, передає Інформатор.
"У деяких населених пунктах вони вводять таку надто подовжену комендантську годину від 7 до 10 діб для того, щоб місцеве населення абсолютно не могло виходити з будинків", - зазначила вона.
За її словами, це безпосередньо пов'язано з прагненням приборкати український рух опору, "який не дає їм спокою там, де не дістає наша артилерія та реактивні системи". Окупантам потрібно виявляти людей із проукраїнською позицією, які готові забезпечувати роботу руху опору.
Крім того, росіяни стягують до окупованих населених пунктів навіть поліцейські загони з інших територій рф та тимчасово окупованого Криму, оскільки їм не вистачає сил навіть для наведення ладу у своїх підрозділах через низький рівень морального духу, додала Гуменюк.
Росіяни вже запровадили комендантську годину майже на 10 діб у тимчасово окупованій Горностаївці Херсонської області, а також мають у планах запровадити цілодобову комендантську годину майже на тиждень у Мелітополі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.