- Зазвичай у моїх пісень серйозніше музичне та ліричне наповнення, але "Голубка моя, прилітай" - це експеримент. Я знаю, що багато хто зараз хоче хоча б на кілька хвилин відволіктися, і ця пісня створена саме для цього, - розповів Петро Чорний.
Організація задокументувала близько 200 нападів на українські лікарні
В Україні померло щонайменше 3 тисячі людей із хронічними хворобами. Через війну люди не можуть отримати відповідне лікування.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters.
"У 40% сімей є принаймні одна людина, яка потребує лікування хронічного захворювання, та якого вони більше не можуть знайти, що, за оцінками, призвело до щонайменше 3 000 передчасних смертей, яких можна було уникнути", - заявив глава Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Ханс Клюге, згадуючи такі захворювання, як ВІЛ/СНІД та рак.
ВООЗ уже задокументувала близько 200 нападів на українські лікарні. Представники ВООЗ заявили, що вони збирають докази для розслідування воєнних злочинів у зв'язку із нападами.
Нагадаємо, ВООЗ доставила в Україну 20 машин швидкої допомоги. Крім того, ВООЗ оцінює кількість постраждалих від війни Росії проти України у 18 мільйонів осіб.
Також Інформатор писав, що гендиректор ВООЗ відвідав Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.