"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Світ чекають одразу кілька глобальних проблем
Всесвітня організація охорони здоров'я попередила, що після закінчення пандемії коронавірусу світ зіткнеться зі ще більш серйозними проблемами. Зокрема, це буде голод та зміна клімату.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу ВООЗ .
"Коли пандемія закінчиться, на нас чекають ще більші виклики, ніж до її початку: бідність, голод, нерівність, неінфекційні хвороби, зміна клімату та інше", - заявив глава ВООЗ Тедрос Гебрейєсус.
Він також заявив, що потрібно "сприяти економічному зростанню, заснованому на здоров'ї та добробуті людей та планети".
"Ми повинні докорінно змінити спосіб, яким провідні представники політики, приватного сектору та міжнародних інституцій сприймають сферу охорони здоров'я та оцінюють її, а також сприяти розвитку, що ґрунтується на здоров'ї та добробуті людей та планети, для країн з будь-яким рівнем добробуту", - заявив глава ВООЗ.
Нагадаємо, раніше у ВООЗ розповіли, чому у світі виникають нові небезпечні штами COVID-19.
Також Інформатор писав, що в ООН заявили про глобальну кризу для дітей через COVID-19.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .