«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
«Сокіл» повернув собі другу сходинку турнірної таблиці.
Програвши перший період, «Сокіл» переломив хід матчу і здобув впевнену перемогу. «Маріуполь» в овертаймі виграв у «Краматорська».
Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .
У четвер, 17 грудня, відбулися два поєдинки вісімнадцятого туру Української хокейної ліги, в яких «Сокіл» приймав «Білий Барс», а «Маріуполь» грав з«Краматорськом».
У Києві «Сокіл» зустрівся з аутсайдером регулярного чемпіонату «Білим Барсом». Господарі частіше загрожували воротам суперника, але, як це часто буває в спорті, пропустили самі. Даниленко відібрав шайбу в зоні «Сокола», віддав в центр на Грабовецького, який і відкрив рахунок на 14-й хвилині. «Сокіл» отримав більшість, і закрив суперника в його зоні. Голкіпер «Білого Барса» Кучер кілька разів виручив свою команду, не дозволивши команді хазяїв реалізувати чисельну перевагу.
На початку другого періоду «Сокіл» рахунок зрівняв. Голубич кистьовим кидком відправив шайбу у верхній кут воріт. А ледь матч перейшов екватор, Васильєв відзначився дебютною шайбою в складі «Сокола». Причому зробив він це в матчі зі своєю колишньою командою. За хвилину до кінця другого періоду Смирнов прострілив уздовж воріт, а Голубич замкнув передачу на дальній штанзі.
На 43-й хвилині штанга врятувала ворота «Сокола» від пропущеної шайби після кидка з середньої дистанції. Надалі, швидше за «Сокіл» міг закинути ще, ніж «Білий Барс» скоротити різницю. І в підсумку кияни закинули в четвертий раз. На 59-й хвилині Павленко з добивання відправив шайбу у ворота Кучера. Перемога дозволила «Соколу» вийти на друге місце в чемпіонаті.
У Маріуполі місцевий хокейний клуб приймав ще одну команду з Донецької області «Краматорськ». І хоча команди знаходилися на сусідніх позиціях в турнірній таблиці, «Краматорськ» випереджав свого сьогоднішнього суперника на 9 очок. Перший період закинутих шайб не приніс. І голкіпер «Маріуполя» Дуве, і його колега по воротарському ремеслу з «Краматорська» Коровай, грали надійно, помилок не робили, а в деяких моментах і відверто рятували свої команди від неприємностей.
А ось на 3-й хвилині другого періоду гості вийшли вперед. Гринь відразу кинув після поперечної передачі, а Дуве не встиг переміститися і закрити кут. Той же Гринь на 33-й хвилині влучив у поперечину воріт «Маріуполя». На 38-й хвилині, після кількох спроб пробити Короваева, горища все ж вдалося проштовхнути шайбу в ворота і зрівняти рахунок.
На 49-й хвилині «Маріуполь» отримав чисельну перевагу і реалізував її. Коровай відбив кидок від синьої лінії, але Корчоха вдало зіграв на добиванні і вивів команду господарів вперед. Через 5 хвилин Гринь виявився один біля дальньої штанги, і своїм шансом зрівняти рахунок скористався на сто відсотків.
В основний час команди відзначитися більше не змогли, і гра продовжилася в овертаймі, на другій хвилині якого Фроленко приніс перемогу «Маріуполю».
Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 19 грудня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.
Раніше ми повідомляли про те, що "Шахтар" і "Динамо" отримали суперників у 1/16 фіналу Ліги Європи, про поєдинок розіграшу Кубка України «Десна» -«Зоря»,про матчі баскетбольної Суперліги, а також про поєдинки Української хокейної ліги .