Головна
Життя
17:21, 3 Серпня
Информатор UA

Интро

Повномасштабна війна змусила багатьох українців шукати можливості додаткового заробітку. За даними НБУ, зарплати в Україні після 24 лютого скоротилися на 25-50 %. Тому зараз на ринку праці виріс попит як на повну зайнятість, так і на підробіток. В OLX Робота розповіли про найпопулярніший підробіток в Україні зараз, – передає Інформатор. Яких вакансій для підробітку зараз найбільше Так, найбільше вакансій для підробітку були у сфері робітничих спеціальностей. Це – як тимчасова сезонна робота, так і часткова зайнятість. Найбільше варіантів заробити було для: Різноробів. Вони могли отримувати від 700 до 1 550 грн за послугу або за зміну. Водіїв. За місяць на такій роботі можна було отримати від 17,8 тисячі грн до 25 тисяч грн залежно від типу зайнятості. Прибиральниць. Вони могли отримувати в середньому від 1,5 тисяч грн на підробітку до 9 тисяч грн на тимчасовій роботі. Топ вакансій для підробітку, сезонної чи тимчасової роботи в Україні: Дані за липень 2022 року Що пропонують кандидатам без досвіду Найчастіше у липні на роботу без досвіду запрошували людей для праці у сферах торгівлі, будівництва, транспортних перевезень (за умови наявності водійського посвідчення) та в кол-центрах. Найбільшу зарплату – 25-27 тисяч грн – платили водіям та операторам кол-центрів. Топ вакансій для людей без досвіду роботи: Дані за липень 2022 року   Як знайти підробіток 1. Оцініть конкуренцію на бажані вакансії Наприклад, на роботу менеджерами з продажів, продавцями чи різноробочими – в середньому 14-15 кандидатів на місце. Водночас є сфери й з нижчою конкуренцією, де вищий шанс отримати роботу. Так, на одну вакансію таксиста, менеджера по роботі з клієнтами або агронома на OLX в середньому відгукується двоє людей. 2. Вкажіть в резюме розгорнуту інформацію про свої навички та вміння Це підвищить шанс на успішне працевлаштування, адже роботодавцю точно буде цікаво дізнатися більше про вашу кваліфікацію, освіту і т.д. 3. Дотримуйтеся правил безпечного пошуку роботи Одне з основних – не погоджуватися на неофіційне працевлаштування, навіть якщо йдеться про підробіток чи роботу без досвіду. Також ви не повинні оплачувати стажування, навчальні курси від працедавця, інструменти, обладнання чи одяг для майбутнього місця роботи. Цим має забезпечити працедавець. Крім того, шахраї можуть виманювати кошти нібито за бронювання місця на вакансію. Також до моменту оформлення не надавайте нікому особистих документів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Водій, репетитор та няня: найпопулярніший підробіток в Україні зараз

Читать на русском

Найбільше варіантів заробити в Україні є для водіїв

Читать на русском
Водій, репетитор та няня: найпопулярніший підробіток в Україні зараз

Найбільше варіантів заробити в Україні є для водіїв

Повномасштабна війна змусила багатьох українців шукати можливості додаткового заробітку. За даними НБУ, зарплати в Україні після 24 лютого скоротилися на 25-50 %. Тому зараз на ринку праці виріс попит як на повну зайнятість, так і на підробіток.

В OLX Робота розповіли про найпопулярніший підробіток в Україні зараз, – передає Інформатор.

Яких вакансій для підробітку зараз найбільше

Так, найбільше вакансій для підробітку були у сфері робітничих спеціальностей. Це – як тимчасова сезонна робота, так і часткова зайнятість. Найбільше варіантів заробити було для:

  • Різноробів. Вони могли отримувати від 700 до 1 550 грн за послугу або за зміну.
  • Водіїв. За місяць на такій роботі можна було отримати від 17,8 тисячі грн до 25 тисяч грн залежно від типу зайнятості.
  • Прибиральниць. Вони могли отримувати в середньому від 1,5 тисяч грн на підробітку до 9 тисяч грн на тимчасовій роботі.


Топ вакансій для підробітку, сезонної чи тимчасової роботи в Україні:

Дані за липень 2022 року


Що пропонують кандидатам без досвіду

Найчастіше у липні на роботу без досвіду запрошували людей для праці у сферах торгівлі, будівництва, транспортних перевезень (за умови наявності водійського посвідчення) та в кол-центрах. Найбільшу зарплату – 25-27 тисяч грн – платили водіям та операторам кол-центрів.

Топ вакансій для людей без досвіду роботи:

Дані за липень 2022 року

 

Як знайти підробіток

1. Оцініть конкуренцію на бажані вакансії

Наприклад, на роботу менеджерами з продажів, продавцями чи різноробочими – в середньому 14-15 кандидатів на місце. Водночас є сфери й з нижчою конкуренцією, де вищий шанс отримати роботу. Так, на одну вакансію таксиста, менеджера по роботі з клієнтами або агронома на OLX в середньому відгукується двоє людей.

2. Вкажіть в резюме розгорнуту інформацію про свої навички та вміння

Це підвищить шанс на успішне працевлаштування, адже роботодавцю точно буде цікаво дізнатися більше про вашу кваліфікацію, освіту і т.д.

3. Дотримуйтеся правил безпечного пошуку роботи

Одне з основних – не погоджуватися на неофіційне працевлаштування, навіть якщо йдеться про підробіток чи роботу без досвіду. Також ви не повинні оплачувати стажування, навчальні курси від працедавця, інструменти, обладнання чи одяг для майбутнього місця роботи. Цим має забезпечити працедавець. Крім того, шахраї можуть виманювати кошти нібито за бронювання місця на вакансію. Також до моменту оформлення не надавайте нікому особистих документів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.