Виживуть, якщо будуть битися: ветеран АТО підказав, як вже зараз можна направляти до війська 20-25-річних

Волонтер Роман Донік впевнений, що чверть з тих, хто пройде курс інтесивного тренування у якісному спеціалізованому навчальному центрі ЗСУ, потім погодиться підписати контракт

Військовий вишкіл
Занурення в військову підготовку. Фото ГО "Український легіон"

Ветеран АТО та волонтер Роман Донік поділився думками щодо важливості добровільного військового вишколу для молоді. Він впевнений, що навчання в спеціалізованих центрах, як, наприклад, 151 навчальний центр (151НЦ), допоможе підготувати майбутніх захисників та мотивує їх підписувати контракти із Збройними Силами України.

Про це він повідомив у себе в Facebook. За словами Доніка, молоді люди віком 20-25 років після місяця інтенсивного тренування, яке включає навчання бойовим діям, використання зброї та формування військових підрозділів, отримують впевненість у власних силах та бажання служити. Він зазначає, що навіть чоловіки старшого віку, з хронічними хворобами та страхами, після проходження такого вишколу стають впевненими у власних можливостях.

"Вони ЗНАЮТЬ, що виживуть, якщо будуть битися. Бо найпростіший спосіб вижити в бою - знищити ворога", - підкреслив Донік.

Також ветеран вважає, що після підписання контракту варто давати ще місяць для закріплення навичок. Це, на його думку, дасть змогу досягти ще кращих результатів у підготовці військовослужбовців.

151 навчальний центр, за його словами, є зразком стандартів НАТО. І саме такі центри можуть допомогти молоді впевнено інтегруватися в оборону країни.

Де молодь може набути військових знань

Члени ВО “Тризуб” імені Степана Бандери проводили на території Калущини вишкіл, який тривав з 21 по 23 червня. Три дні учасники навчань жили у спеціальному таборі та активно навчались військовому ремеслу. 

Молоді хлопці та дівчата віком від 16 років проживали у таборі на території села Завій. Там вони навчались тактики ведення бою та основам тактичної медицини. Окрім цього слухали лекції з саперної справи, про християнство та ідеологію. Також займались фізичною підготовкою: проходили смугу перешкод, грали в пейнтбол та регбі.

Нагадаємо, що першокурсники Ірпінського фахового коледжу НУБіП України проходили військовий вишкіл під керівництвом інструкторів Добровольчого формування Ірпінської громади. Зазначається, що керівництво коледжу звернулося до ДФТГ щодо організації такого вишколу і добровольці відгукнулися на пропозицію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube