Головна
Життя
21:31, 23 Червня
Информатор UA

Интро

19-20 червня територією Запорізької області пройшла ротація військових росії. Про це свідчать дані місцевих мешканців з Мелітополя, Михайлівки, Розівки, Пологів. Частину військових, які перебували на блокпостах, у містах перекинули у бік Херсона, де зараз триває активний наступ сил ЗСУ. Російським військовим настільки подобається тихе життя в Енергодарі поблизу Запорізької АЕС, що вони були єдиними, кого не перекинули на гарячий напрямок. Для цього рашисти вигадали гарний план боротьба з місцевою теробороною. Спочатку 19 червня орки чомусь запускали залпи сигнальних ракет. Відео поділились місцеві жителі. Жодних передумов цьому не було останнім часом в Енергодарі тихо. Так і наступного дня жодних пояснень запуску сигнальних ракет не знайшлося. А декількома днями пізніше на проросійському каналі з'явився пост, що нібито "виявлено схованку зброї тероборони". Прямо на вулиці Курчатова знайшовся гранатомет. От тільки якщо наблизити фотографію, видно написи російською мовою Направление стрельбы. На вигляд гранатомет новий, бути випущеним в Україні з наклейками російською мовою він не міг. Ще один примітний факт 100% зовнішню схожість із російським гранатометом РПГ 18. Ідентичний вигляд та інструкція до застосування. Фото: РПГ 18 Після такого досягнення жоден військовий рф з території Енергодару не виїхав. Заслужили! Олена Хатькова

Військовим росії настільки подобається в окупованому Енергодарі, що їм доводиться зображати активну діяльність, щоб уникнути ротації

Читать на русском
Військовим росії настільки подобається в окупованому Енергодарі, що їм доводиться зображати активну діяльність, щоб уникнути ротації

Пускати сигнальні ракети і знаходити фейкові схрони тероборони — місію виконано

19-20 червня територією Запорізької області пройшла ротація військових росії. Про це свідчать дані місцевих мешканців з Мелітополя, Михайлівки, Розівки, Пологів. Частину військових, які перебували на блокпостах, у містах перекинули у бік Херсона, де зараз триває активний наступ сил ЗСУ. 

Російським військовим настільки подобається тихе життя в Енергодарі поблизу Запорізької АЕС, що вони були єдиними, кого не перекинули на гарячий напрямок. Для цього рашисти вигадали гарний план — боротьба з місцевою теробороною. 

Спочатку 19 червня орки чомусь запускали залпи сигнальних ракет. Відео поділились місцеві жителі. Жодних передумов цьому не було — останнім часом в Енергодарі тихо. Так і наступного дня жодних пояснень запуску сигнальних ракет не знайшлося. 

 

А декількома днями пізніше на проросійському каналі з'явився пост, що нібито "виявлено схованку зброї тероборони". Прямо на вулиці Курчатова знайшовся гранатомет. 

От тільки якщо наблизити фотографію, видно написи російською мовою «Направление стрельбы». На вигляд гранатомет новий, бути випущеним в Україні з наклейками російською мовою він не міг. 

Ще один примітний факт — 100% зовнішню схожість із російським гранатометом «Муха» РПГ 18. Ідентичний вигляд та інструкція до застосування. 

Фото: РПГ 18 «Муха»

Після такого досягнення жоден військовий рф з території Енергодару не виїхав. Заслужили!

Олена ХатьковаФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.