"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Переважна більшість бюджету Міноборони витрачається на грошове забезпечення військових і компенсації
Україна з початку повномасштабної війни, яку розпочала сусідня країна-аресор, отримала від партнерів близько 100 мільярдів доларів допомоги. Гроші були витрачені на озброєння та військову техніку.
Про це в "Укрінформу" повідомив міністр оборони Олексій Резніков. Відповідне інтерв'ю було оприлюднено сьогодні, 3 серпня.
"Ми отримали в грошах зброї і техніки різної, набоїв, снарядів, і пострілів, я думаю, під 100 мільярдів. Тільки від США - більш як 50 мільярдів, уже під 60 підходить. Якщо це помножити на курс гривні, ви побачите, скільки це трильйонів гривень", - заявив міністр.
За його словами, переважна більшість бюджету Міноборони, передбачена Державним бюджетом України, витрачається на грошове забезпечення військових і компенсації.
"Тому, якщо порахувати ефективність використання бюджетних коштів, то те, що ми забезпечуємо в армії, ми забезпечили дешево. Бо зробили це за інші кошти, кошти інших країн", - додав Резніков.
За даними Мінекономіки, лише у 2023 році Україна отримала 27,9 млрд дол. міжнародної допомоги. Також відомо, що загалом з 1 березня 2022 року по 8 серпня 2023 року завдяки військовим облігаціям до держбюджету залучено 593,9 млрд грн або 16,2 млрд дол.
Серед лідерів військової допомоги - Сполученні Штати та Велика Британія. У середині липня Пентагон оголосив пакет на 1,3 млрд доларів, до якого увійшли зенітно-ракетні комплекси NASAMS, снаряди для артилерії, ракети та інша військова техніка.
Британія ж у липні заявила про надання нового пакету допомоги для України. На це виділили майже 65 мільйонів доларів. Йдеться про додаткові боєприпаси для танків Challenger 2, понад 70 бойових машин, транспорт матеріально-технічного забезпечення та інше.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.