Твір є соціально-філософською притчею, що досліджує драму нереалізованого генія в умовах сучасної реальності. Використання народно-хорового звучання у цьому контексті перетворює побутову історію на епічне полотно про людську гординю та ілюзорність сприйняття та додає елементи гротеску.
Президент заслухав доповіді Залужного, Буданова, Сирського та інших.
Президент Володимир Зеленський провів виїзну Ставку головнокомандувача у Дніпрі. На ній обговорювалися питання української ППО, перебігу дій на фронті та перевірка військкоматів.
Про це пресслужба голови держави повідомила у четвер, 27 липня.
"Розпочали робочий день у Дніпрі. Виїзна Ставка в зоні відповідальності ОСУВ "Таврія", - йдеться у повідомленні.
Про перебіг наступальних та оборонних дій доповідали:
Дані розвідки на Ставці надав керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.
За темою забезпечення військ боєприпасами доповідали:
Про результативність використання наявних систем ППО та підсилення захисту неба з урахуванням майбутніх надходжень доповідав командувач Повітряних сил Микола Олещук.
Президент зазначив, що всеохопна перевірка територіальних центрів комплектації добігає кінця.
"Одинадцять областей - на особливому контролі", - заявив Зеленський.
Ввечері 26 липня на Україну була здійснена ворожа атака ракетами. Були зафіксовані пуски крилатих ракет з дванадцяти Ту-95мс з району Каспійського моря, крім цього ворог підняв у небо винищувачі МіГ-31К і завдав удару чотирма аеробалістичними ракетами Х-47 "Кинджал" у напрямку Хмельницької області. Протиповітряною обороною України знищено 36 повітряних цілей: три крилаті ракети "Калібр" та 33 крилаті ракети Х-101/Х-555.
Представник Повітряних сил Юрій Ігнат припустив, що росіяни планували атаку саме на Старокостянтинів Хмельницької області. Там знаходиться військовий аеродром.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.